Tīmekļvietne

Tīmekļvietņu vienotā platforma piedāvā pēc vienotiem principiem veidotas, mūsdienīgas un ērti lietojamas valsts iestāžu un pašvaldību mājaslapas un paredz radīt vienotu, centralizētu valsts pārvaldes iestāžu tīmekļvietņu pārvaldības platformu, kas sniedz priekšnoteikumus publiski radītas informācijas vienkāršākai un saprotamākai pieejamībai sabiedrībai.

Tīmekļvietne ir piemērota lietošanai arī mobilajās ierīcēs – viedtālruņos un planšetdatoros. Tīmekļvietne pieejama tāpat kā iepriekš adresē www.limbazi.lv

Jaunā tīmekļvietne ir ērti lietojama un orientēta uz iedzīvotāju vajadzībām, lai ērtākā veidā atrastu meklēto informāciju. Ir ņemtas vērā mūsdienu tendences un uzlabotas vietnes piekļuves iespējas. Tīmekļvietnei ir izstrādātas dažādas jaunas funkcionalitātes, kas nodrošina ērtāku informācijas izkārtojumu un dažādas papildus iespējas. Piemēram, tīmekļvietnē tiek atsevišķi izdalītas aktuālās tēmas ātrākai informācijas atrašanai, kā arī tā pakāpeniski tiek pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Jaunajā tīmekļvietnē pieejams iepriekšējās vietnes saturs, kas sadalīts sadaļās – “Pašvaldība” ,“Novads/ Pilsēta”, “Pakalpojumi”, “Aktualitātes” un “Kontakti”.

Sadaļā “Pašvaldība” ievietota informācija par Domi, domes sēžu protokoliem, normatīviem aktiem (saistošie noteikumi, nolikumi, noteikumi u.c.), budžetu, vakancēm, nekustamajiem īpašumiem, iepirkumiem u.c.

Sadaļā “Novads/ Pilsēta” ir informācija par izglītības un kultūras jomu, uzņēmējdarbību, sabiedrisko kārtību, ezeru apsaimniekošanu u.c.

Sadaļā “Pakalpojumi” ievietota informācija par Limbažu novada pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem.

Sadaļā “Aktualitātes” atradīsiet Limbažu novada pašvaldības notikumu kalendāru, ziņas par aktualitātēm un sabiedrības līdzdalības iespējām.

Sadaļā “Kontakti” pieejama pašvaldības administrācijas un iestāžu kontaktinformācija.

Vēršam uzmanību, ka atsevišķas jaunās tīmekļvietnes sadaļas vēl tiek pilnveidotas un uzlabotas, līdz ar to tajās vēl nav pieejams pilnvērtīgs saturs.

Aija Kamala

Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste