gerbonis

2021. gada 29. decembra plkst. 15.00

Limbažu novada domes ārkārtas sēdes darba kārtība:

sēdes tiešraidi skatīt šeit https://youtu.be/Nxz2NRb1ZvQ

1. Par pilnvarojumu Limbažu novada pašvaldības Limbažu novada administrācijas Nekustamā īpašuma un teritoriālā plānojuma nodaļai pieņemt administratīvos aktus-lēmumus par nekustamā īpašuma nodokļa aprēķinu, izdodot nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumus, pieņemt lēmumus – izpildrīkojumus par nekustamā īpašuma nodokļu parādu piedziņu bezstrīda kārtībā, brīdinājumus par administratīvā akta piespiedu izpildi.
  2. Par Limbažu novada Būvvaldes izveidi un nolikuma apstiprināšanu.
  3. Par Limbažu novada pašvaldības iekšējo noteikumu „Par Limbažu novada izglītības iestāžu tehnisko darbinieku amatu vienībām un darba slodzēm, ko finansē no pašvaldības budžeta” apstiprināšanu.
  4. Par Limbažu novada pašvaldības iekšējo noteikumu „Par Limbažu novada pašvaldības amatiermākslas kolektīvu dibināšanu, darbības finansēšanu un to vadītāju, speciālistu un koncertmeistaru darba samaksu” apstiprināšanu.
  5. Par Limbažu novada pašvaldības Limbažu novada administrācijas izveidošanu un nolikuma apstiprināšanu.
  6. Par Limbažu novada pašvaldības Limbažu novada administrācijas struktūrvienības - Alojas apvienības pārvaldes - izveidošanu un nolikuma apstiprināšanu.
  7. Par Limbažu novada pašvaldības Limbažu administrācijas struktūrvienības - Limbažu apvienības pārvaldes – izveidošanu un nolikuma apstiprināšanu.
  8. Par Limbažu novada pašvaldības Limbažu novada administrācijas struktūrvienības - Salacgrīvas apvienības pārvaldes - izveidošanu un nolikuma apstiprināšanu.
  9. Par Limbažu novada pašvaldības Limbažu novada bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka un bāriņtiesas locekļu iecelšanu amatā.
  10. Par Limbažu novada pašvaldības Limbažu novada administrācijas Nekustamā īpašuma un teritoriālā plānojuma nodaļas nolikuma apstiprināšanu.
  11. Par Limbažu novada pašvaldības Limbažu novada administrācijas Attīstības un projektu nodaļas nolikuma apstiprināšanu.
  12. Par Limbažu novada pašvaldības domes saistošo noteikumu “Par Limbažu novada domes 2021. gada 29. jūlija saistošo noteikumu Nr.3 “Par Limbažu novada pašvaldības saistošo noteikumu publicēšanas vietu” atcelšanu” apstiprināšanu.
  13. Par Limbažu novada pašvaldības domes 2021. gada 28. oktobra saistošo noteikumu Nr. 21 “Par teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu Limbažu novadā” precizēšanu un publicēšanu.
  14. Par Limbažu novada pašvaldības domes 2021. gada 25. novembra saistošo noteikumu Nr. 29 “Par Limbažu novada pašvaldības nodevām” precizēšanu un publicēšanu.
  15. Par Limbažu novada pašvaldības domes 2021. gada 25. novembra saistošo noteikumu Nr. 37 “Par reklāmas izvietošanu publiskās vietās Limbažu novada pašvaldībā” precizēšanu un publicēšanu.
  16. Par Limbažu novada pašvaldības iekšējo noteikumu „Valsts budžeta mērķdotācijas un pašvaldības finansējuma aprēķina un sadales kārtība Limbažu novada izglītības iestāžu pedagogu darba samaksai” apstiprināšanu.
  17. Par pilnvarojumu izsniegt izziņas par atteikumu izmantot pirmpirkuma tiesības.
  18. Par Limbažu novada pašvaldības administrācijas darbinieku, pašvaldības iestāžu un aģentūru amatu un to likmju 2022.gada saraksta apstiprināšanu.
  19. Par finansiālu atbalstu Liepupes evaņģēliski luteriskās draudzes projekta „Liepupes evaņģēliski luteriskās baznīcas ēkas fasādes, cokola un lietus ūdens notek sistēmas atjaunošana” realizēšanai.
  20. Par papildus finansējuma piešķiršanu projekta “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai Limbažu novadā” aprīkojuma iegādei.
  21. Par finansējuma piešķiršanu auto stāvlaukuma izveidei, Pērnavas ielā, Salacgrīvā.
  22. Par Limbažu novada pašvaldības saistošo noteikumu „Grozījumi Limbažu novada pašvaldības 2021. gada 29. jūlija saistošajos noteikumos Nr.2 „Par Limbažu novada pašvaldības 2021. gada apvienoto budžetu” apstiprināšanu.
  23. Informācijas.

Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētājs                                                                        D. Straubergs