Sports
absolventi49 1

Pirmā februāra sestdiena Salacgrīvā parasti ir ļoti sportiska. Arī šogad tā bija, jo jau 11 no rīta, vidusskolas sporta zālē, pulcējās dažāda vecuma Salacgrīvas vidusskolas absolventi un skolēni, lai visas dienas laikā, basketbola spēļu laikā noskaidrotu veiklākos, veiksmīgākos un precīzākos spēlētājus.

Rīta pusē basketbolisti piedalījās 3 punktu metienu kvalifikācijā, tai sekoja spēles starp absolventiem, kurā savā starpā sacentās Mazdēlu, Dēlu un Tēvu komandas un SKILL CHALLENGE kvalifikācija.

Vakarā, Salacgrīvas vidusskolas sporta zālē, 49.Absolventu mačam gatavojās un iesildījās skolas un absolventu komandas. Lai arī spēle notika bez skatītājiem, basketbolisti bija gatavi spraigai cīņai. Dienas sporta aktivitātēm un vakara spēlei atbalstītāji varētu sekot līdzi vidusskolas un Salacgrīvas apvienības pārvaldes facebook kontos, tiešraidi nodrošināja Salacgrīvas vidusskola.

Bet pirms sākt izšķirošo spēli, sporta metodiķe Mārīte Jankovska aicināja ar klusuma brīdi pieminēt treneri un izcilo sporta pedagogu Valentīnu Turku.

Savukārt vidusskolas direktora pienākumu izpildītāja Iveta Kupča atklāja kā šogad stiprinājusi skolas basketbola komandu “droši vien kāds no absolventiem klusībā nopriecājās, ka skolai šogad tāda “švaka” komanda. Nē mīļie, pandēmija mums nozaga vienu gadu, bet mēs nedrīkstam to nodarīt mūsu jauniešiem vēlreiz. Lai stiprinātu komandu, izmantoju savas tiesības un veicu grozījumus nolikumā, dodot iespēju šogad skolas komandā spēlēt pagājušā gada absolventiem. Veco, labo laiku vārdā. Lai tā būda rīb un lai šodien laba spēle, diemžēl bez skatītājiem zālē, bet ar skatītājiem pie datoru ekrāniem.

Pirms sveikt tos, kuri uzvarēja dienas spēlēs Absolventu mača organizatori sveica visu 49 spēļu dalībnieku, treneri Aigaru Ragaini, kurš nupat svinēja savu 65.dzimšanas dienu.

Kad šī dienas spēļu rezultatīvākais spēlētājs un 3 punktu metienu uzvarētājs Edgars Šilbergs saņēma uzvarētāja kausu un ar skaļiem aplausiem bija sumināti dienas spēļu uzvarētāji – komanda Mazdēli: Daniels Grigorjevs, Emīls Eglītis, Edgars Šilbergs un Emīls Ļebedevs, organizatoru un skolēnu un absolventu vārdā skolotāja Inta Cirša sacīja paldies skolas sporta skolotāju komandai: Mārītei Jankovskai, Sandrai Bērziņai un Danielam Grigorjevam. Īpašs paldies absolventu mača atbalstītājiem SIA Silva Prim, Salacgrīvas vidusskolai, atpūtas un sporta kompleksam Zvejnieku parks, Salacgrīvas apvienības pārvaldei, Jurim Vizumam, 6. – 7. klašu basketbolistiem, basketbola klubam “Salacgrīva”.

Kad izskanējuši paldies vārdi, laiks Salacgrīvas vidusskolas 49.absolventu mačam, kuru tiesāja Audris Mihailovs un Boriss Cibankovs no Cēsīm.

Salacgrīvas vidusskolas godu šogad aizstāvēja: Ernests Jānis Kupčs, Maksis Obuhovskis, Valters Bitmanis, Rihards Bendrāts, Kristers Kotāns, Ralfs Bergmanis, Rinalds Runcis, Markuss Zvejnieks, Rūdolfs Treijs, Mikus Niks Grigorjevs.

Absolventu komandā spēlēja: Ģirts Viļļa, Emīls Eglītis, Emīls Ļebedevs, Jānis Ozols, Kaspars Neimanis, Juris Jirgensons, Normunds Vilkaušs, Aigars Ragainis, Guntis Bukāns, Andris Irmejs, Kristaps Kalniņš, Edgars Šilbergs, Dins Rūdolfs Dancis.

Spēle spraiga, interesanta, emocijām un spēka pilna. Rezultāts kā pa viļņiem, te skolēni vadībā, te absolventi, te neizšķirts. Spriedze līdz pat pēdējai minūtei. Rezultāts 71:74, tātad pavisam nedaudz pietrūka, lai skolēni iegūtu lielo kausu.

Pirmo grozu jeb pirmos 3 punktus ieguva skolas komanda (E.J.Kupčs).

Visvairāk grozus šajā spēlē iemeta Valters Bitmanis, 3 punktu metienu uzvarētājs - Kristaps Kalniņš un Skill challenge uzvarētājs - Markuss Zvejnieks.

PRIEKS UN LEPNUMS par skolas komandu, kuru katru gadu papildina jauni spēlētāji un absolventiem, kuri vienmēr ir klātesoši!

UZ TIKŠANOS NĀKAMGAD - kad šim fantastiskajam pasākumam atzīmēsim 50. gadadienu.