Konkurss Uzņēmējdarbība
uznemejs24

Lai apzinātu un godinātu Limbažu novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē Limbažu novada pašvaldība organizē konkursu “Limbažu novada Gada uzņēmums”, kura ietvaros dažādās nominācijās tiek apbalvoti Limbažu novada uzņēmēji. Šāds konkurss tradicionāli norisinās katru gadu.

Aicinām ikvienu, līdz 23.septembrim, pieteikt Limbažu novada uzņēmumus konkursam “Limbažu novada Gada uzņēmums” aizpildot pieteikuma anketu elektroniski www.limbazunovads.lv vai iesniedzot to personīgi, papīra formātā Pašvaldības Limbažu klientu apkalpošanas centrā, Alojas un Salacgrīvas valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros, pagastu pakalpojuma sniegšanas centros, bibliotēkās, tūrisma informācijas centros. Pretendentus var izvirzīt visās nominācijās, izņemot, nominācijā Gada lielākais Iedzīvotāju ienākuma nodokļu maksātājs, kur uzvarētājs tiks noteikts pēc lielākā samaksātā Iedzīvotāju ienākumu nodokļu apmēra pagājušajā gadā.

Konkursā uzņēmumi tiks apbalvoti par 2023.gada veikumu, tāpēc aicinām pretendentu pieteicējus akcentēt paveikto 2023.gadā. Saņemtos pieteikumus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija un konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti “Limbažu novada uzņēmēju forumā”.