Projekti, fondu aktualitātes
Aicinām vecpilsētas namu īpašniekus izmantot pašvaldības konkursa piedāvātās iespējas un sakārtot lietusūdens noteku sistēmas

Veicot ielu pārbūves vai atjaunošanas darbus, pašvaldība nereti secina, ka ēku notekas ir sarūsējušas, cauras un nepilda savu funkciju, vienlaikus bojājot arī ēkas izskatu.

Ikvienam jumtam ir nepieciešama lietus ūdens novadīšanas sistēma, kas novērš ūdens tecēšanu no jumta un pasargā ēkas sienas no mitruma. Arvien populārākas kļūst arī sniega barjeras, kas pasargā no sniega. Šīs barjeras nodrošina to, ka sniegs paliek uz jumta un, kad pamazām izkūst, notek noteksistēmā. Līdz ar to arī gājējiem un automašīnu īpašniekiem nav jābaidās par savu un transporta līdzekļu drošību.

Limbažu novada pašvaldība aicina Limbažu vecpilsētas namu īpašniekus izmantot projektu konkursa „Limbažu vēsturiskā centra ēku fasāžu un jumtu renovācija 2021” piedāvāto iespēju saņemt līdzfinansējumu un sakārtot ēkas lietusūdens noteku sistēmu.

Atgādinām, ka viena projekta īstenošanai vienam īpašumam piešķirtais pašvaldības finansējums var būt līdz 7000 EUR, tajā skaitā ēku fasāžu renovācijai – līdz 2000 EUR, un jumta renovācijai līdz 5000 EUR.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Vēršam uzmanību, ka pieteikumu dalībai šī gada konkursā var iesniegt līdz 6. aprīlim plkst. 15:00.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste