Ainaži Limbažu novads Tikšanās
tiekas2

25.jūlijā Ainažu kultūras namā notika iedzīvotāju tikšanās ar Ainažu pilsētas un pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāja amata pretendentēm.

Limbažu novada pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs, vēlot veiksmi pretendentiem, sacīja “šādas tikšanās ar pagastu un pilsētu vadītāju amata kandidātiem ir brīvprātīga mūsu pašvaldības iniciatīva, kas kļuvusi jau par ierastu lietu. Aicinu un atgādinu, tieši jūs, ainažnieki, izvēlēsieties un pieņemsiet lēmumu, kurš būs nākamais Ainažu pilsētas un pagasta vadītājs.”

Savukārt Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde izklāstīja amata kandidātu konkursa norises gaitu un iepazīstināja ar amata pretendentēm Sandru Brokāni un Lolitu Balcerbuli.

Andris Zunde informēja, ka šobrīd Ainažu pilsētas un pagasta pakalpojumu sniegšanas centru, amatu apvienošanas kārtībā, vada Bruno Veide, kurš ir arī novada attīstības nodaļas būvprojektu vadītājs un darīt abus šos darbus ilgi ir grūti. Lai atrastu jaunu vadītāju izsludināja vakanci un kuru pieteicās seši pretendenti. Vērtēšanas komisija, pēc pretendentu izvērtēšanas, nonāca pie secinājuma, ka uz šo amata vietu pieteikušās divas, ļoti spēcīgas amata kandidātes. Tika pieņemts lēmums, organizēt Ainažos tikšanos ar abām amata pretendentēm, un dodot viņām iespēju prezentēt sevi, pastāstīt par saviem plāniem un atbildēt uz jautājumiem.

Izloze noteica, ka pirmā par sevi, idejām un plāniem stāstīja Sandra Brokāne, kura nu jau desmit gadus dzīvo Ainažos un ir gatava veidot komandu un strādāt, lai Ainažus padarītu skaistākus, krāšņākus, pieejamākus atpūtai, tūrismam, rekreācijai.

Savukārt Lolita Balcerbule, uzsvēra, lai arī dzīvoju Salacgrīvā, jūtas piederīga Ainažiem un viņas ceļš Ainaži – Salacgrīva jau ir sācies. Viņas prāt ir ļoti svarīgi veidot labu, skaidru, visiem saprotamu komunikāciju ar sabiedrību un darīt savu darbu pēc labākās sirdsapziņas.

Pēc atbildēm uz ainažnieku jautājumiem, sekoja balsojums ar īkšķīšiem, kura no amatu pretendentēm šķita tīkamāka, labāk mācēja sevi parādīt un profesionālāk atbildēja uz jautājumiem.

Ar balsu vairākumu ainažnieki par savējo atzina Sandru Brokāni. Pēc šīs tikšanās Salacgrīvas apvienības pārvaldes Amatu kandidātu vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu: par Ainažu pilsētas un pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāju apstiprināt Sandru Brokāni, kura darbu uzsāks 1.augustā.

Paldies amata pretendentēm par drosmi un uzņēmību!

Salacgrīvas apvienības pārvaldes amata kandidātu vērtēšanas komisija: Liepupes pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāja Ilze Ozoliņa, personāla speciāliste Ginta Cielava, pārvaldes speciālists Mareks Brauns, un Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde.