Aloja Alojas apvienības pārvalde Notikums
beni aloja

Alojas apvienības pārvalde uz pasākumu “Bērniņš ienācis pasaulē” Alojas kultūras namā ielūdza 19 ģimenes, kurās no 2023.gada 1. septembra līdz 2024.gada 29.februārim sagaidīts mazulis.

Kopā ar vecākiem priekā dalījās apvienības pārvaldes vadītājs Rihards Būda, pasniedzot bērnu vecākiem apliecību par piederību Alojai, Staicelei, Alojas, Braslavas, Brīvzemnieku un Staiceles pagastam līdz ar Limbažu novada pašvaldības dāvanu – kuloniņu: ziediņu astoņām meitenītēm un ozola lapu 11 puikām.

Parakstīties apvienības goda grāmatā mazuļu vecākus un vecākos brāļus un māsas aicināja Limbažu novada pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Aija Ozoliņa. Viņa arī pastāstīja cik mazuļu piedzimuši visā Limbažu novadā un kādi ir populārākie vecāku izvēlētie bērnu vārdi.

Alojiete Agita Liniņa-Tinkuse dziedot un spēlējot kokli, ģimenēm veltīja latviešu šūpuļdziesmu programmu.

Vecāki simboliskajam apvienības kokam pievienoja zaļu lapu ar mazuļa vārdu un iededza sveci.

Ar sveicieniem un sirsnīgiem vēlējumiem ģimenes apsveica pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” vadītāja Kristīne Lielmane un pedagoģes.