Aktualitātes Domes sēde

2024.gada 5.septembrī plkst.10:00 notiks Limbažu novada Ārkārtas domes sēde. Sēde notiks attālināti - tiešsaistē.

Lai piedalītos attālināti domes sēdē, iedzīvotājam jānosūta pieteikuma e-pasts uz: pasts@limbazunovads.lv

Darba kārtība:

1. Par darba kārtību

2. Par projekta "Ceļš, kas ved uz jūru" izmaksu precizēšanu un aizņēmuma pieprasīšanu Valsts kasē

Pamatojums: Lauku atbalsta dienests pieņēmis lēmumu par projekta, kurā paredzēta Parka ielas pārbūve Ainažos, atbalstīšanu. Projekta īstenošanai veikti nepieciešamie iepirkumi. Lai vēl 2024.gadā paspētu veikt galvenos ielas pārbūves darbus, kas būtu nozīmīgi vietējiem iedzīvotājiem, steidzami nepieciešams pieprasīt aizdevumu Valsts kasē un uzsākt būvdarbus.

3. Par finansējuma piešķiršanu Limbažu apvienības pārvaldei ielu apgaismojuma stabu un to aprīkojumu iegādei

Pamatojums: pašvaldība noteikusi beigu termiņu EKI II projektam: 4. oktobri un sakarā ar ST projektu un pašvaldības ielu apgaismojuma projekta pārbūvi šie stabi nepieciešami, lai varētu finišēt EKI II projektu.

4. Par Limbažu novada pašvaldības domes saistošo noteikumu “Grozījumi Limbažu novada pašvaldības domes 2023.gada 28.septembra saistošajos noteikumos Nr.17 „Limbažu novada pašvaldības nolikums” apstiprināšanu

Pamatojums: Jautājumu nepieciešams iekļaut ārkārtas sēdē, lai nolikums stātos spēkā un septembra kārtējā sēdē jau varētu lemt par izmaiņām komiteju sastāvā (nodrošinot efektīvāku darbu), kā arī lai iestādes, kuru nosaukumi tiek mainīti varētu operatīvāk veikt izmaiņas valsts reģistros un savos normatīvajos aktos.

Domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs

zils 1