Projekti, fondu aktualitātes
BDR “Viļķenes brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība” jau saņem Ziemassvētku dāvanas

BDR “Viļķenes brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība” pavasarī Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros iesniedza projekta pieteikumu. Limbažu novada pašvaldība biedrībai bija palīdzējusi ar automašīnas iegādi, bet, lai brīvprātīgie ugunsdzēsēji varētu pilnvērtīgi un droši sniegt palīdzību visos gadījumos, projektā paredzēja iegādāties aprīkojumu un ekipējumu.
Biedrībā “Jūrkante” šis projekts tika atzinīgi novērtēts un ieguva vislielāko punktu skaitu no visiem pieteikumiem. Jūlijā tika saņemts arī lēmums no Lauku atbalsta dienesta, ka šis projekts ir atbalstīts un projekta attiecināmās izmaksas ir EUR 14414,13. Deviņdesmit procenti jeb EUR 12972,72 ir publiskais finansējums, bet 10% jeb 1441,41 EUR līdzfinansējums tika lūgs Limbažu novada domei.
Rudens aizritēja kārtojot dokumentāciju un izvēlēties piegādātāju. Līgums par ugunsdrošības aprīkojumu tika noslēgts ar SIA “ISKADA”. Un nu, īsi pirms Ziemassvētkiem Viļķenes brīvprātīgie ugunsdzēsēji sāk saņemt savas dāvanas – aprīkojumu automašīnai, dažādu inventāru dzēšanas darbiem, kā arī ekipējumu sev. Puišu prieks ir neviltots un viņi ir gatavi doties palīgā nelaimē nonākušajiem!

ELFLA LEADER logo copy
Baiba Eglīte