Aloja Konkurss Kultūra
jaunrade

Dziesmu jaunrades konkursa “Kas mēs bijām, būsim, esam” 2024.gada 2.kārtas rezultāti žūrijas – Selgas Mences, Māras Skrides un Ērika Ešenvalda, vērtējumā:

Jaunākā grupa ( līdz 16 gadu vecumam)

1.prēmija - Ādažu Mākslu skolas audzēknei ZANEI VEIDULEI (pedagogs Anna Veismane) par dziesmu “TRĪS CIELAVAS” (Artura Gobas vārdi), dziesmu pirmatskaņoja Augusta Dombrovska Rīgas Mūzikas skolas koris “Strautiņš”, diriģente Laimdota Ivule.

2.prēmiju nepiešķir.

3.prēmija – Ventspils novada Piltenes Mūzikas skolas audzēknei ADRIJAI UZULEI (pedagogs Antra Šķēle) par dziesmu “BURVJU MEŽS”(Vijas Gunes vārdi), dziesmu pirmatskaņoja Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas koris, diriģente Ināra Freimane.

3.prēmija – Kārļa Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolas audzēknei MĀRAI SPROĢEI (pedagogs Vineta Līce) par dziesmu “ZVIRBULIM PAZUDA MĀSA” (Ojāra Vācieša vārdi) , dziesmu pirmatskaņoja Rīgas Ķengaraga Mūzikas un mākslas skolas koris, diriģente Inga Krastiņa.

Vecākā grupa ( līdz 30 gadu vecumam)

1.prēmija – Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēknei SNIEDZEI KĀRKLIŅAI

(pedagogi Laura Dubina un Jānis Strazds) par dziesmu “LIRULĪ” (Viļa Plūdoņa un Ilzes Kalnāres vārdi), dziesmu pirmatskaņoja Jāzepa Mediņa Rīgas 1.Mūzikas skolas meiteņu koris “Vivace”, diriģente Andra Fenhane.

2.prēmiju nepiešķir.

3.prēmija – Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas audzēknei ELIZABETEI BATŅAI (pedagogs Edgars Cīrulis) par dziesmu “VESELUMS” (Ojāra Vācieša vārdi), dziesmu pirmatskaņoja Rīgas 6.vidusskolas meiteņu koris, diriģente Inta Godiņa.

3.prēmija – PIKC NMV Rīgas Doma kora skolas audzēknei PAULAI BIČKAI (pedagogs Jēkabs Jančevskis) par dziesmu “SAPŅU IELA” (autores teksts), dziesmu pirmatskaņoja Rīgas 6.vidusskolas meiteņu koris, diriģente Inta Godiņa.

Veicināšanas prēmija – Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas audzēknei ANASTASIJAI VINOGRADOVAI ( pedegogs Andris Vecumnieks) par dziesmu “ZIEMAS BRĪNUMS” (Guntara Rača vārdi), dziesmu pirmatskaņoja Smiltenes Mūzikas skolas koris, diriģente Baiba Žēbina.

Konkursu organizē Limbažu novada pašvaldības Alojas kultūras nams, finansē Limbažu novada pašvaldība un līdzfinansē Valsts Kultūrkapitāla fonds “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programmas” atbalstītā Vidzemes plānošanas reģiona ”Vidzemes kultūras programma 2024”.