Salacgrīva Sports Zvejnieku parks
diskugolfs

29.maijā, Sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks”, Salacgrīvā tikās Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, parka pārvaldnieks Kristaps Močāns un Disku golfa kluba “Limbažu dzeņi” pārstāvis Roberts Viziņš, lai spriestu par disku golfa trases izveidi Salacgrīvā.

R.Viziņš minēja, ka lielu popularitāti visā pasaulē un arī pēdējos gadus Latvijā ir ieguvis disku golfs. Arī Limbažu novadā šis aktīvās atpūtas sporta veids kļūst ar katru gadu populārāks. Disku golfa stiprā puse ir tā pieejamība, jo to var spēlēt jebkurā vecumā, turklāt diski ir tieši tādi paši, ar kādiem spēlē profesionāļi.

D.Straubergs uzsvēra, ka šādas trases izveide Salacgrīvā sekmētu pilsētas popularitāti, un veicinātu lokālo uzņēmējdarbību un tūrismu. Tieši Limbažu disku golfu trases pozitīvais piemērs ir šīs idejas iemesls. Zvejnieku parka teritorija ir unikāla vieta tūristiem, ģimenēm, sportam, kultūrai, dabas mīļiem un disku golfs šo vietu padarītu vēl skaistāku un apmeklētāku.

K.Močāna pavadībā tika apskatīta teritorija un potenciālās vietas, kur varētu izvietot trasi. Zvejnieku parka pārvaldnieks ir pārliecināts, ka šāda aktivitāte spēs vairāk piesaistīt apmeklētājus rudens un pavasara periodā. Lai veidotu Salacgrīvā kvalitatīvu un pieejamu visiem disk golfa trasi ir jāveic plānošanas darbi un sarunas ar Latvijas Disku golfa federāciju.

Sarunas noslēgumā, D.Straubergs minēja, ka Alojā pirms pāris gadiem iedzīvotāju grupa izveidoja pirmo disku golfu trasi novadā. Tālākais mērķis ir pilnveidot šo vietu, lai nākotnē, Limbažu novadā būtu iespējams organizēt vairāku dienu starptautiskus turnīrus un sacensības.