Vakances LAUTA
te ir darbs

Limbažu novada pašvaldība aicina uzņēmējus pievienoties pašvaldības aģentūras “LAUTA” izveidotajai facebook  lapas Uzņēmējdarbība Limbažu novadā grupai  "Te ir darbs Limbažu novadā".

Publiskā grupa “Te ir darbs Limbažu novadā” ir virtuāla satikšanās platforma darbiniekiem ar darba devējiem. Šī ir iespēja Limbažu novada uzņēmējiem un darba devējiem (tai skaitā sezonāliem darbiem) ievietot aktuālākos vakanču sludinājums, informēt un piesaistīt kompetentus nozares speciālistus un novadniekiem būt informētiem par tiem. Pastāsti par šo grupu saviem draugiem un visiem tiem, kuriem šis varētu būt noderīgi!

Aicinām uz sadarbību un vēlam veiksmi, sameklējot labākos darbiniekus un labākos darba piedāvājumus!

Ievērojam savstarpējo cieņu un pieklājību, lai veiksmīga darbošanās!