Domes sēde Limbažu novads
ridolfs2

20.jūnija domes sēdē notika pašvaldības domes priekšsēdētāja otrā vietnieka vēlēšanas. Šim amatam tika izvirzītas vairākas kandidatūras – kā pirmo deputāts Andris Garklāvs izvirzīja Limbažu vidusskolas direktoru Ziedoni Rubezi, kurš gan atsauca savu kandidatūru, jo turpinās darbu kā Limbažu vidusskolas direktors un deputāts, arī nākamie viņa izvirzītie kandidāti: Kristaps Močāns un Arvīds Ozols atsauca savas kandidatūras. Deputāts Arvīds Ozols, atsakoties, otrā priekšsēdētāja amatam, izvirzīja deputātu Andri Garklāvu. Novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs šim amatam izvirzīja deputātu Rūdolfu Pelēko.

Pirms balsojuma priekšsēdētāja otrā vietnieka amata kandidāti atbildēja uz savu kolēģu jautājumiem. Pēc balsojuma balsu skaitīšanas komisija paziņoja rezultātus – par Rūdolfa Pelēkā kandidatūru nobalsoja 9 deputāti, pieci bija pret un viena velēšanu zīme bija nederīga. Par Andri Garklāvu balsoja pieci deputāti, pret bija deviņi.

Par Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja otro vietnieku apstiprināts Rūdolfs Pelēkais. Viņa pārziņā novada izglītības, kultūras un sporta jautājumi un sociālā joma.