Aktualitātes

Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja 1. vietnieka amatam tika izvirzītas divas kandidatūras. Dagnis Straubergs šim amatam izvirzīja Māri Beļaunieku, savukārt Didzis Zemmers izvirzīja Arvīdu Ozolu.

PAR Māra Beļaunieka ievēlēšanu Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja 1. vietnieka amatā nobalsoja 10 deputāti - Edžus Arums (Latvijas Reģionu Apvienība), Lija Jokste (Latvijas Reģionu Apvienība), Dāvis Melnalksnis (Latvijas Reģionu Apvienība), Rūdolfs Pelēkais (Latvijas Reģionu Apvienība), Ziedonis Rubezis (Latvijas Reģionu Apvienība), Dagnis Straubergs (Latvijas Reģionu Apvienība), Regīna Tamane (Latvijas Reģionu Apvienība), Jānis Bakmanis (Vidzemes partija), Andris Garklāvs (Vidzemes partija) un Māris Beļaunieks (Jaunā konservatīvā partija). PRET balsoja 5 deputāti - Aigars Legzdiņš (Zaļo un Zemnieku savienība),  Gunta Ozola (Zaļo un Zemnieku savienība), Edmunds Zeidmanis (Zaļo un Zemnieku savienība), Didzis Zemmers (Zaļo un Zemnieku  savienība) un Arvīds Ozols (Nacionālā apvienība "Visu Latvijai" - "Tēvzemei un Brīvībai/ LNNK".

Arī Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja 2. vietnieka amatam tika izvirzītas divas kandidatūras. Ziedonis Rubezis šim amatam izvirzīja Jāni Bakmani, bet Gunta Ozola izvirzīja Didzi Zemmeru.

PAR Jāņa Bakmaņa ievēlēšanu Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja 2. vietnieka amatā nobalsoja 9 deputāti - Edžus Arums (Latvijas Reģionu Apvienība), Lija Jokste (Latvijas Reģionu Apvienība), Dāvis Melnalksnis (Latvijas Reģionu Apvienība), Rūdolfs Pelēkais (Latvijas Reģionu Apvienība), Ziedonis Rubezis (Latvijas Reģionu Apvienība), Regīna Tamane (Latvijas Reģionu Apvienība), Jānis Bakmanis (Vidzemes partija), Andris Garklāvs (Vidzemes partija) un Māris Beļaunieks (Jaunā konservatīvā partija). PRET balsoja 5 deputāti - Aigars Legzdiņš (Zaļo un Zemnieku savienība), Gunta Ozola (Zaļo un Zemnieku savienība), Edmunds Zeidmanis (Zaļo un Zemnieku savienība), Didzis Zemmers (Zaļo un Zemnieku savienība) un Arvīds Ozols (Nacionālā apvienība "Visu Latvijai" - "Tēvzemei un Brīvībai/ LNNK". Dagņa Strauberga vēlēšanu zīme bija nederīga.

Saskaņā ar 1. jūlija Limbažu novada ārkārtas domes sēdē apstiprināto Limbažu novada pašvaldības nolikumu, Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētājam ir divi algoti vietnieki.