gramatas

16.oktobrī Limbažu novada Izglītības pārvaldē viesojās izdevniecības “Skolas vārds” klientu attiecību vadītāja Linda Vilnīte – Āboltiņa.

Viņa, Izglītības pārvaldes darbiniekus, iepazīstināja ar izdevniecības izstrādātajiem mācību līdzekļiem, kuru autori ir praktizējoši skolotāji. “Skolas vārds” pārstāve prezentēja izstrādātos mācību materiālus un pastāstīja, ka visi izdevniecības izstrādātie materiāli, veicot maksas abonēšanu, ir pieejami “Skolas vārds” digitālajā krātuvē. Linda Vilnīte – Āboltiņa uzsvēra “visu izdevniecības “Skolas Vārds” poligrāfiskā un digitālā formātā izstrādāto mācību līdzekļu saturs ir veidots atbilstīgi Valsts izglītības satura centra Eiropas Sociālā fonda projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (“Skola2030”) katra mācību priekšmeta programmas paraugam.”

Novada Izglītības pārvaldes vadītāja Valda Tinkusa atzina “šī ir lieliska iespēja mums iepazīties ar piedāvājumu un ar to tālāk iepazīstināt skolotājus. Katra skola izvēlas, kādus Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātos mācību līdzekļus iegādāties par Valsts piešķirto finansējumu. Pašvaldības skolas izvēlas dažādu izdevniecību mācību materiālus, jo piedāvājums ir plašs, ir skolas, kurās jau tagad izmanto šīs izdevniecības mācību līdzekļus”.

Savukārt Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece vispārējās un profesionālās ievirzes izglītībā Dace Barone bilda, ka jau tuvākajās metodiskās jomu tikšanās reizēs iepazīstinās pedagogus ar šiem mācību līdzekļiem.

Novada izglītības pārvaldes rīcībā tagad ir visi izdevniecības “Skolas vārds” izstrādātie mācību materiāli ar kuriem varēs iepazīties mūsu novada pedagogi.