Konference Izglītība
izglitiba

21.augustā Limbažu novada pašvaldības Izglītības pārvaldes pārstāves un izglītības iestāžu vadītājas piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajā vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu direktoru, pašvaldības izglītības pārvalžu vadītāju un izglītības speciālistu konferencē “Izglītības kvalitāte: mūsdienu jautājumi un risinājumi”. Šogad konferencē uzmanība tika pievērsta izglītības kvalitātei, ko katrs no mums uztver un interpretē atšķirīgi.

Konferenci atklāja izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša, vēlot veiksmi, līdzdalību un iesaisti izglītības procesos, turpinot iesāktās pārmaiņas un nebaidoties no inovatīviem risinājumiem darbā. Video sveicienos uzmundrinošus vēlējumus, uzsākot jauno mācību gadu, saņēmām arī no citām Izglītības un zinātnes ministrijas amatpersonām.

Konferencē par izglītības iestādes iespējām nodrošināt kvalitatīvu izglītību pieredzē dalījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skolu direktori, kuri ar savu piemēru iedvesmo skolas kolektīvu sasniegt izvirzītos mērķus.

Konferencē tika runāts par datu analīzi, to izvērtēšanu un interpretēšanu; šķēršļiem, kas jāpārvar, lai sasniegtu augstāku kvalitāti; izglītības kvalitātes uzraudzības aktualitātēm; mākslīgā intelekta rīkiem, to vietu un lomu mācīšanas un mācīšanās procesā un jaunā, 2024./2025., mācību gada aktualitātēm un prioritātēm.

Šajā informatīvajā pasākumā guvām idejas un iedvesmu turpmākajam darbam.