Konkurss Limbažu novads
gada majoklis

Latvijas Dzīvokļu īpašnieku asociācija “Mājoklis” sadarbībā ar SIA “Force Lex” Pārvaldnieku izglītības iestādi organizē konkursu – GADA BALVA “Latvijas sakoptākais daudzdzīvokļu mājas pagalms 2024”.

11. septembrī plkst. 15:00, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) telpās, Kr. Valdemāra ielā 35, žūrija izziņos "Latvijas sakoptākais daudzdzīvokļu mājas pagalms 2024" finālistus. Preses konferenci varēs vērot arī tiešsaistē, Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācijas "Mājoklis" Facebook lapā.

No Limbažu novada šajā konkursā piedalās daudzdzīvokļu mājas: Ievu iela 8 Limbažos un Krišjāņa Barona iela 3 Ainažos.

Arī Tev ir iespēja iepazīties ar konkursa dalībniekiem Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācijas "Mājoklis" mājaslapā un vēl paspēt nobalsot par savu simpātiju šeit: https://majoklis.lv/konkursa-dalibnieku-katalogs/

No 12. līdz 22. septembrim žūrija dosies pie konkursa finālistiem, lai klātienē vērtētu sakoptākos Latvijas daudzdzīvokļu māju pagalmus. Konkursā tiks vērtēti sekojoši sakoptas vides risinājumi: ilgtspēja, estētiskums, novitāte, efektivitāte, oriģinalitāte, ietekme uz pilsētvidi, pozitīvas vietas un cilvēka attiecības, unikalitāte, ieguldījums vides aizsardzībā, bioloģiskā daudzveidība, ainavas kvalitāte, spēja iesaistīt sabiedrību un brīvprātīgos un finansiālā ieguldījuma un rezultāta samērīgums.

Pieci nomināciju uzvarētāji, Simpātijas balvas ieguvējs un lielās Gada balvas "Latvijas sakoptākais daudzdzīvokļu mājas pagalms 2024" ieguvējs tiks godināti 16. oktobrī konferencē "Mājoklis 2024", kuru jau otro gadu rīko Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācija "Mājoklis". Katras nominācijas uzvarētājs saņems 500 eiro naudas balvu, savukārt viens sakoptākā pagalma pieteicējs iegūs lielo Gada balvu "Sakoptākais Latvijas daudzdzīvokļu mājas pagalms 2024" un 1500 eiro dāvanu karti.

Konference “Mājoklis 2024” arī šogad būs Latvijā lielākais, ilgtspējīgai mājokļu politikai un cilvēka labbūtībai mājoklī veltītais pasākums. Nepalaidiet garām iespēju būt klāt šajā notikumā, kas iedvesmo un veicina pozitīvas pārmaiņas Latvijas pilsētvidē!