Limbažu novads Kultūra
kultura1

8. maijā Limbažu novada pašvaldības domes administratīvajā ēkā tikās novada kultūras darbinieki, lai praktiskās nodarbībās iepazītu Limbažu novada vizuālo identitāti. Nodarbību vadīja Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Beāte Kožina.

Praktiskās nodarbības laikā dalībnieki apguva grafiskās dizaina lietotnes “Canva” pamatprincipus un svarīgākos aspektus vizuālo materiālu veidošanā. Veidojot vizuālos materiālus (piem. plakāti, afišas, paziņojumi u.c.), svarīgi ievērot novada vizuālo identitāti visām pašvaldības struktūrvienībām, tādejādi veicinot novada atpazīstamību plašākai sabiedrībai.

Limbažu novada zīmola pamatā ir balanss starp darbu un atpūtu, seno un mūsdienīgo, pilsētu un dabu. Novada vizuālo identitāti raksturo noteikta krāsu palete, burtveidols, izstrādāts logotips un simbols.

Līdz šim izglītojošās apmācībās iesaistījušās novada bibliotēkas un Limbažu novada pašvaldības aģentūra LAUTA.