baneris

Gada nogalē Kultūras pārvaldes vadītājas Evijas Keiseles vadībā novada kultūras jomas speciālisti tiekas radošās sanāksmēs. Tiek runāts par aktuālo ikdienas darbos, analizēts gadā paveiktais un domāts par nākotni.

12. decembrī Limbažu muzejā tikās novada muzeju vadītāji. Tas bija piedzīvojumiem bagāts ceļojums Limbažu muzejā. Muzeja galvenā speciālista Gundara Pleša stāstījums un lieliskā ekspozīcija mūs ieveda bijušo muižu teritorijās un stāstos izstādē "Bijušo muižu centru telpiskās struktūras Limbažu novadā. Retosprekcija un mūsdienu realitāte." Savukārt galvenās krājuma glabātājas Diānas Nipānes aizrautības vadīti iepazinām izstādi "Iniciāļi un monogrammas." Diskusijās par izstādēm un aktuālo ikdienā piedalījās arī Baumaņu Kārļa gars, jo tās notika paša Baumaņu Kārļa istabā, kur tika baudīta arī viņa iecienītā bole. Mūsu Baumaņu Kārlim 2023. gada 11. maijā 188 šūpuļsvētki, svinēsim kopā šo dienu!

Turklāt 14. decembrī radoši meditatīvajā gada nogales sanāksmē tikās Limbažu novada kultūras namu un centru vadītāji. Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele atskatījās uz gadā paveikto, runāja par nākotnes iecerēm un iespējām. Un tad radoši meditatīvais darbs kopā ar pasniedzēju Limbažu novada Kultūras pārvaldē. Ikviens klātesošais pats veidoja savas pastalas. Darbs bija izzinošs, interesants. Uzsākot procesu un redzot meistares rādītās pastalas, neticējām, ka mēs pašas to spēsim paveikt. Patiess prieks un gandarījums bija manāms visu klātesošo acīs brīdī, kad uzlaikojām pašu darinātās pastalas. Rūpīgs darbs, jaunas zināšanas mūs iedvesmo un apliecina, ka spējam radīt brīnumu. Notikuma iedvesmoti, novada kultūras darbinieki dodas savos ikdienas darbos radīt lieliskas sajūtas, ticību brīnumam ikvienam, kurš dosies uz kādu no mūsu novada kultūras namiem.