Lai veicinātu Limbažu kā „Sudraba pilsētas” atpazīstamību, pašvaldība plāno slēgt līgumu ar nodibinājumu fondu „SUDRABA LIMBAŽI”

Sadarbības līgums paredz nodibinājuma fonda „SUDRABA LIMBAŽI” apsaimniekošanā nodot pašvaldības īpašumā esošās nedzīvojamās telpas Limbažu pilsētas vecā rātsnama ēkā Burtnieku ielā 4 - pagrabstāva telpas 159,5 m2 platībā un pirmā stāva telpas 88 m2 platībā. Līgumu plānots slēgt uz 10 gadiem ar mērķi veicināt tūrisma attīstību un Limbažu kā „Sudraba pilsētas” atpazīstamību.

Fonds no savas puses nodrošinās “Dzīvā sudraba muzeja” izveidošanu un uzturēšanu, tajā skaitā ekspozīcijas izveidošanu, gida pakalpojumus, meistarklašu organizēšanu u.c. pasākumus, iesaistoties jaunu tūrisma produktu veidošanā un popularizēšanā.

Sadarbības līgumu plānots slēgt pēc tā apstiprināšanas 30.jūnija Limbažu novada domes sēdē.

Plānots, ka sudraba ekspozīcija apmeklētājiem būs atvērta no 1.jūlija.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste