Sports Izglītība
veseliba

Šonedēļ Latvijā norisinās “Latvijas Veselības sporta nedēļa 2024 jeb Move Week". Sporta nedēļas mērķis ir informēt sabiedrību un veidot izpratni, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un viens no labākajiem un lētākajiem slimību profilakses veidiem. Sporta nedēļas ietvaros tiek pievērsta uzmanība tam, lai fiziskās aktivitātes kļūtu par ikdienas dzīves sastāvdaļu, ko veikt kopā ar ģimeni un draugiem, aktīvi atpūšoties.

Veselības un sporta nedēļas ietvaros Limbažu novada Izglītības pārvaldes darbinieces Līga Liepiņa, Dace Barone un Maija Andersone, kā arī Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja 2. vietnieks Rūdolfs Pelēkais iesaistījās sportiskās aktivitātēs, vadot kustību nodarbību Alojas pirmsskolas izglītības iestādes "Auseklītis" audzēkņiem Puikulē.

Veicinot veselīgu dzīvesveidu, aicinām ikvienu uz regulāru izkustēšanos, jo tas ir pamats arī mūsu emocionālajai labsajūtai.