Projekti, fondu aktualitātes
Līdz 27. maijam aicinām iesniegt pieteikumu Limbažu novadā izsludinātam Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam

Atgādinām, ka Limbažu novada pašvaldībā izsludināts jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”(Nr.8.3.4.0/16/I/001) jeb projekta “PuMPuRS” ietvaros.
Projektu iesniegšanas termiņš 27. maijs plkst.12 00.

Mērķis - samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot pasākumus izglītojamiem no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu izglītojamiem no 1. līdz 4. kursam. Iespējams iegūt 4600,00 EUR savas idejas īstenošanai.
Limbažu novada pašvaldības mājas lapā www.limbazi.lv sadaļā “Projekti, fondu aktualitātes-Aktuāli projekti” var iepazīties ar projektu konkursa nolikumu un citiem materiāliem.

pumpurs logo

Projekta konsultante