Bibliotēka Izstāde
izstade

Limbažu novada Galvenajā bibliotēkā 27. jūnijā norisinājās ukraiņu mākslinieka Olega Lokteva karikatūru izstādes “SMAIDS.UA” atklāšana.

Uz pasākuma atklāšanu bija ieradusies Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēkas direktore Venta Kocere, viceadmirālis un bijušais NBS komandieris Gaidis Andrejs Zeibots un par izstādes izvietošanu Limbažu novada Galvenajā bibliotēkā idejas autors Gints Šīmanis.

Gints Šīmanis uzrunājis Ventu Koceri par iespēju izstādi izvietot arī Limbažos – LU Akadēmiskās bibliotēkas direktore piekritusi, sakot: “Es būtu tikai priecīga, ja izstādi apskatītu pēc iespējas vairāk cilvēku!” – tā izstāde atceļojusi līdz Limbažiem.

“Mana Latvija, mana atbildība,” tā uzrunu iesāka Gaidis Andrejs Zeibots, “mēs patreiz dzīvojam tik smagā laikā un ne visi esam apzinājušies kas notiek Ukrainā. Lielāka daļa nesaprot ko cilvēki dara, domā un jūt. Šī izstāde ir vajadzīga, lai mēs sāktu domāt. Mums jāsāk apzināties kur mēs esam un ko mēs darām un kāpēc mēs to darām. Šis ir pasākums, kurš dos iespēju cilvēkiem garām ejot redzēt un mazliet aizdomāties.”

Limbažu novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele Kultūras pārvaldes vārdā izsaka pateicību par to, ka izstāde ir skatāma tieši Limbažos.

Olega Lokteva karikatūru izstāde būs apskatāma Limbažu novada Galvenajā bibliotēkā līdz 31. jūlijam.