Attīstība Limbaži
vienibas parks

Nomainīts uzraksts uz SEB pulksteņa. Pulksteni pilsētai 2006. gadā uzdāvināja „SEB Banka”. SEB bankas uzraksta burti bija novecojuši un tagad uz tā ir uzraksts Limbažu novads un Limbažu novada simbols “IR”. Burtu izgatavošanu un uzlīmēšanu veica SIA I&L Reklāmdruka par kopējo summu 111,93 EUR.

Atbilstoši 2023.gada 5.decembra līgumam SIA “Baložu zaļā sēta” veica kāpņu remontu Zāles ielā 8, Limbažos. Kāpnes sala un mitruma ietekmē tika bojātās. Veiktajiem darbiem un izmantotajiem materiāliem tika nodrošināta garantija 36 mēneši no Darbu pieņemšanas – nodošanas akta parakstīšanas. Izpildītājs uz sava rēķina ir novērsis bojājumus un citas nepilnības.

Sadarbībā ar sabiedrisko attiecību nodaļu ir izveidotas un uzstādītas informatīvās plāksnes Vienības parkā, Limbažos.

Limbažu viduslaiku pilsdrupās, kuras veda uz svētavotu ir nojauktas kāpnes. Tās bija bojātas, satrūdējušas un gājējiem bīstamas.

Papildus iepriekš minētajiem darbiem Limbažu apvienības pārvalde veic zāles pļaušanu Limbažu pilsētā un parku, ielu tīrīšanu un uzkopšanu, ielu apgaismojuma bojājumu novēršanu, un citus ikdienas darbus.

Limbažu apvienības pārvalde

limbazi [at] limbazunovads.lv