Aktualitātes

Pēc 28. oktobra Limbažu novada domes sēdē nolemtā “Par Limbažu novada pašvaldības Vēlēšanu komisiju un komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu”, Limbažu novada dome līdz 19. novembrim izsludina pieteikšanos Limbažu novada pašvaldību Vēlēšanu komisijas locekļu kandidātiem.

Pieteikuma veidlapu var saņemt:

• Lejuplādēt
  • Klātienē Limbažu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā (Rīgas ielā 16, Limbažos, 1.stāvā) darba dienas laikā:
    • Pirmdien no plkst.8.00-18.00
    • Otrdien, trešdien, ceturtdien no plkst.8.00-17.00
    • Piektdien no plkst.8.00-16.00

Limbažu novada pašvaldības klientu apkalpošanas centri ārkārtas situācijas laikā klātienes pakalpojumus sniedz tikai tiem apmeklētājiem, kuriem līdzi ir personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un derīgs Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (izņēmums ir tie apmeklētāji, kuri pašvaldību apmeklē, lai saņemtu digitālo Covid-19 sertifikātu).

Aizpildītu pieteikuma veidlapu jāiesniedz līdz 19. novembrim (darba dienas beigām):

• pieteikumu iesniedzot personīgi Limbažu novada pašvaldībā Rīgas ielā 16, Limbažos;
  • pieteikumu nosūtot pa pastu uz  Limbažu novada pašvaldību, juridiskā adrese: Rīgas iela 16, Limbaži, Limbažu novads, LV-4001;
  • pieteikumu,  ja  tas  tiek  parakstīts  ar  drošu  elektronisko  parakstu,  nosūtot  uz  Limbažu novada pašvaldības e-pasta adresi: pasts@limbazi.lv.

Vēlēšanu komisiju kompetence noteikta Pašvaldības vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumā (https://likumi.lv/ta/id/35108-republikas-pilsetu-un-novadu-velesanu-komisiju-un-velesanu-iecirknu-komisiju-likums).

Tiesības izvirzīt un pieteikt pārstāvjus darbam pašvaldību vēlēšanu komisijā ir reģistrētām partijām vai partiju apvienībām, attiecīgās domes deputātiem, kā arī ne mazāk kā 10 vēlētājiem jeb vēlētāju grupai.

Par vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju un komisijas locekli drīkst pieteikt tikai Latvijas pilsoņus, kuri prot latviešu valodu un kuriem ir vismaz vispārējā vidējā izglītība.