Kultūra
Limbažu novada pašvaldība 18.novembrī aicina iedegt svecītes apkārt Mazezeram un baudīt svētku koncertu

Limbažu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus 18. novembri, Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu, svinēt ģimenes lokā – iededzot svecīti pie Limbažu Mazezera un tiešsaistē klausoties svētku koncertprogrammu!

Šajā dienā arī aicinām iedzīvotājus un uzņēmumus izgaismot vai izrotāt ēku logus valsts svētku tematikā, tādējādi visiem kopā novadā radot valsts svētku noskaņu!

• No pulksten 16.00 ar līdz paņemtajām svecītēm, apkārt Limbažu Mazezeram, aicinām veidot gaismas kontūru – Latvija.
  • Pulksten 18.00 Limbažu novada tiešsaistes vietnēs www.limbazi.lv un www.facebook.com/LimbazuNovadaZinas, aicinām noklausīties un noskatīties Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja uzrunu un Limbažu novada iedzīvotājiem veltītu "Trio Angelicus" svētku koncertprogrammu "Lūgšana naktij".
  • Limbažu muzejā no pulksten 10.00 līdz 17.00 būs apskatāma izstāde “87 Lāčplēši. Ar Lāčplēša kara ordeni apbalvotie novadnieki”.
  • Svinot valsts dibināšanas 102. gadskārtu, desmitiem un simtiem skrējēju, nūjotāju, velobraucēju un pastaigu cienītāju 18. novembrī dažādās Latvijas pilsētās un citviet pasaulē ar dažādām aplikācijām iezīmēs Latvijas kontūru. Arī pašvaldības aģentūra "LAUTA" aicina Limbažu pilsētas un Limbažu novada iedzīvotājus fiziskās distancēšanās periodam atbilstoši iezīmēt Latvijas kontūras ar savām viedierīcēm: https://www.limbazunovads.lv/pasvaldiba/aktualitatest/aktualitates-turisms/9884-izskrien-iznujo-izbrauc-vai-izej-latvijas-konturu-limbazos-un-limbazu-novada

Lai katrs labais darbs, ko esam paveikuši, labās domas, ko esam domājuši, stiprina mūsu novadu un mūsu valsti!

Sveicam Latvijas valsts proklamēšanas 102. gadadienā!

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste