Limbažu novada pašvaldība aicina atsaukties daudzbērnu ģimenes, kuras līdz šim nav izmantojušas pašvaldības un sociālā dienesta piešķirtās brīvpusdienas

Limbažu novada pašvaldība aicina tās daudzbērnu ģimenes, kuras līdz šim nav izmantojušas pašvaldības un sociālā dienesta piešķirtās brīvpusdienas, bet krīzes radīto apstākļu dēļ tās ir nepieciešamas, līdz 3.aprīļa plkst.12.00 sazināties ar Limbažu novada sociālo dienestu pa tālruni 64021963 vai e-pastu: socialais_dienests@limbazi.lv. Tā kā mācības notiek attālināti un pirmsskolas izglītības iestādēs darbojas tikai dežūrgrupas, Limbažu novada pašvaldība pašlaik organizē pārtikas paku gatavošanu, lai COVID -19 vīrusa izplatības ierobežošanas pasākumu laikā nodrošinātu ēdināšanu daudzbērnu ģimenēm, maznodrošinātajām un trūcīgajām ģimenēm, kurās aug bērni vecumā līdz 18 gadiem. Pārtikas paku varēs saņemt tajā izglītības iestādē, kurā bērns mācās, tādēļ, sazinoties ar sociālo dienestu, vienlaikus lūdzam norādīt arī izglītības iestādi, kuru bērns apmeklē. Ja ģimenē ir vairāki bērni, kuri apmeklē dažādas izglītības iestādes, lūdzam norādīt bērnu skaitu un to izglītības iestādi no kuras vecākam ir vieglāk izņemt pārtikas pakas. Pārtikas pakas plānotā vērtība ir 25 EUR uz vienu bērnu.

Vēlreiz atgādinām, ja Jūsu rīcībā ir informācija par vienatnē dzīvojošiem vai vientuļiem iedzīvotājiem, kuriem nepieciešama palīdzība pamatvajadzību nodrošināšanai - pārtikas, medikamentu piegādei dzīvesvietā vai pats esat šajā riska grupā arī lūdzam sazināties ar Limbažu novada sociālo dienestu pa tālruni 64021963, e-pasts: socialais_dienests@limbazi.lv

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste