APTAUJA Limbažu novads
IR

Kopš 2024. gada 16. aprīļa Limbažu novada Sociālā atbalsta un veselības veicināšanas stratēģijas darba grupa kopā ar konsultāciju uzņēmumu SIA “Civitta Latvija” aktīvi strādā pie Limbažu novada Sociālā atbalsta un veselības veicināšanas stratēģijas 2024.-2030. gadam.

Šī stratēģija ir nozīmīgs vidēja termiņa attīstības plānošanas dokuments Limbažu novada pašvaldībai, ar galveno fokusu uz veselības un sociālo jomu, iekļaujot arī atsevišķus aspektus no tādām jomām kā izglītība, sports un drošība.

Aptaujas mērķis ir noskaidrot Limbažu novada iedzīvotāju viedokli un pieredzi sociālajā un veselības jomā Limbažu novadā, vērtējot gan šī brīža situāciju, gan nepieciešamās izmaiņas nākotnē. Informācijai par esošo situāciju veselības un sociālajā jomā Limbažu novada pašvaldībā ir būtiska nozīme stratēģijā, un tas ir viens no aspektiem prioritāšu noteikšanai, kuras būs aktuālas vismaz līdz 2030. gadam. Tieši tāpēc sabiedrības līdzdalībai aptaujā ir būtiska loma.

Limbažu novada iedzīvotāji ir aicināti piedalīties aptaujā, kura būs pieejama līdz š.g. 29. maijam:

1. elektroniski šeit: https://survey.alchemer.eu/s3/90712903/Aptauja-sociala-un-veselibas-joma-Limbazu-novada
  2. papīra formā Limbažu novada pašvaldības bibliotēkās, Limbažu novada domes klientu apkalpošanas centrā, Limbažu apvienības pārvalžu klientu apkalpošanas centros, SIA “Limbažu slimnīca” reģistratūrā, Sociālajā dienestā, Bāriņtiesā.

Aptauja ir anonīma un rezultāti tiks analizēti tikai apkopotā veidā. Ja rodas kādas neskaidrības, lūdzam sazināties ar mums, sūtot ziņu uz SIA “Civitta Latvija” projektu vadītājas Santas Barones-Upenieces e-pastu: santa.barone-upeniece@civitta.com.