Limbažu novada pašvaldība aicina vecākus līdz 14.aprīlim, kamēr noteikti COVID 19 ierobežojumi, nevest bērnus uz bērnudārzu

Limbažu novada pašvaldība aicina vecākus līdz 14. aprīlim, kamēr noteikti COVID 19 ierobežojumi, nevest bērnus uz bērnudārzu, ja bērnam konstatētas elpošanas ceļu infekcijas pazīmes – iesnas, klepus, rīkles iekaisums vai paaugstināta temperatūra. Informējam, ka, ja atrodoties pirmsskolas izglītības iestādē bērnam tiks konstatēta kāda no iepriekš minētajām pazīmēm, iestādes mediķis vai cita atbildīgā persona nekavējoties sazināsies ar bērna vecākiem, lai nodrošinātu bērna nokļūšanu mājās un rekomendēs tūlītēju ārstniecības iestādes apmeklēšanu.

Atgādinām, ka ārkārtas situācijā bērnu uz dežūrgrupu var vest tikai tad, ja nav iespējamas citas pieskatīšanas iespējas. Vecākiem tādā gadījumā jāraksta apliecinājums, ka bērns ir vesels, nav kontaktējies ar vīrusa slimniekiem un nav bijis vīrusa skartās teritorijās pēdējo 14 dienu laikā.

Vienlaikus pašvaldība aicina darba devējus būt pretimnākošiem un rast iespēju saviem darbiniekiem ļaut bērnus pieskatīt mājas apstākļos!

Saudzēsim sevi, savus tuvos un cilvēkus sev apkārt!

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste