Limbažu novada pašvaldība iegādājusies jaunu traktoru Limbažu pilsētas teritorijas uzkopšanai

16. septembrī Limbažu novada pašvaldībai tika piegādāts jauns Steyr 4085 Kompakt traktors. Traktors nodots Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas rīcībā un tiks izmantots Limbažu pilsētas teritorijas uzkopšanai un uzturēšanai. Kā norādīja nodaļas vadītājs Aigars Bērziņš, traktors piemērots ielu, laukumu tīrīšanai, kaisīšanai, grāvju un ceļmalu pļaušanai, kā arī citiem ikdienā veicamajiem darbiem.

Līdz ar traktora iegādi, būs iespēja turpināt uzlabot ikdienas apsaimniekošanas darbu kvalitāti, kā arī tos veikt pēc iespējas īsākā laikā, īpaši ziemas periodā!

Atklāta konkursa rezultātā traktoru par 50 336 EUR piegādāja SIA “AMAZONE”. Traktoram ir 5 gadu garantija.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste