Aktualitātes Projekti
EKII

Projekta ievaros Limbažu novada pašvaldība un SIA “VIZULO Solutions” 08.04.2024. ir noslēgušas līgumu Nr. 4.10.1/24/8  par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas darbus veikšanu Limbažu novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā Limbažu novadā par kopējo līguma summu 227 455,62 EUR ar PVN.

Projekta ietvaros jūlijā un augustā Limbažos, Bīriņos, Viļķenē, Pālē un Umurgā notiks esošo nātrija gāzizlādes tipa gaismekļu demontāža, jaunu LED gaismekļu un viedo pilsētvides tehnoloģiju montāža. SIA “VIZULO Solutions” sola darbus visā novadā paveikt divu mēnešu laikā.

Uz gaismekļu montāžas laiku uz ielām tiks ierobežota satiksme. Pašvaldība lūdz iedzīvotājus īslaicīgi paciest neērtības.

Plānotais elektroenerģijas patēriņa samazinājums – 386,55 MWh/gadā, plānotais oglekļa dioksīda emisiju samazinājums – 42,1336 t CO2/gadā, plānotais oglekļa dioksīda emisiju samazinājuma efektivitātes rādītājs 0,2032 kg CO2 gadā/ EUR.

EKII