Limbažu novada pašvaldība noslēgusi līgumu par Limbažu stadiona skrejceļa seguma atjaunošanu

Limbažu novada pašvaldība 20.jūnijā noslēdza līgumu par Limbažu stadiona skrejceļa seguma atjaunošanu. Būvdarbu ietvaros paredzēta ne tikai skrejceļa seguma atjaunošana, bet arī tāllēkšanas bedru, lodes grūšanas apļa un diska mešanas apļa izbūve un citi darbi.
Limbažu stadiona skrejceļa seguma atjaunošanu par 161 442,31 EUR (t.sk. PVN) veiks SIA “Sporta halle”.
Limbažu stadions aktīvi tiek izmantots gan mācību procesa nodrošināšanai, gan Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sportistu treniņiem, kuri ar augstiem sasniegumiem startē dažāda mēroga sacensībās. Ņemot vērā to, ka stadions ir ļoti sliktā tehniskā stāvoklī un tā atjaunošanai nepieciešams ieguldīt apjomīgu finansējumu, veicot stadiona atjaunošanu, primāri tiek sakārtota tā infrastruktūras daļa, kas nepieciešama izglītības procesa nodrošināšanai.
Limbažu novada pašvaldība 17.jūnijā saņēma Līvzemes tenisa kluba un novada iedzīvotāju parakstītu vēstuli, kurā lūgts prioritārā kārtībā projektēt un būvēt vēl vienu tenisa laukumu. Informējam, ka pašlaik notiek darbs pie projektēšanas uzdevuma izveides, lai skatoties pēc izmaksām, Limbažu novada dome varētu lemt par turpmāko projekta realizācijas gaitu, tajā skaitā skatīt jautājumu par vēl viena tenisa korta būvniecību.

Jau 30.jūnija Limbažu novada domes sēdē tiks lemts par būvniecības dokumentācijas izstrādi dienesta viesnīcas energoefektivitātes paaugstināšanai un Limbažu pilsētas stadiona atjaunošanai Sporta ielā 3. Limbažu novada pašvaldības Iepirkumu komisijai tiks uzdots veikt būvniecības dokumentācijas izstrādes iepirkuma procedūru.

Atgādinām, ka paralēli Limbažu stadiona skrejceļa seguma atjaunošanai, Limbažu novada pašvaldības īstenotā projekta "Limbažu novada ģimnāzijas mācību vides uzlabošana" ietvaros šajā gadā notiks Limbažu sporta halles atjaunošanas darbi, nomainot jumta un sienu konstrukcijas ar industriāli ražotiem sendviču paneļiem, atjaunojot ventilācijas sistēmu, nomainot zāles grīdas segumu, kā arī veicot siltummezgla pārbūvi ar iespēju pieslēgties pilsētas siltumtīklam.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste