Limbažu novada pašvaldība šoruden uzsāks Ievu ielas pārbūvi

27. augusta sēdē Limbažu novada dome piešķīra finansējumu Ievu ielas pārbūvei Limbažos. Pašreizējais ielas segums ir saplaisājis, daudzviet bedrains, bet lietainā laikā uz ielas braucamās daļas krājas ūdens. Tādā pat situācijā atrodas arī gājēju ietves. Plānots, ka Ievu ielas pārbūve, būvuzraudzība un autoruzraudzība izmaksās 1 022 915,85 EUR (ieskaitot PVN).

Ielas pārbūvei Limbažu novada pašvaldība Valsts kasē pieprasīs aizņēmumu 457 125,00 EUR apmērā.

Pārbūves ietvaros paredzēta esošās brauktuves klātnes, gājēju ietves, ielu pieslēgumu un nobrauktuvju, lietus ūdens atvades sistēmu, inženierkomunikāciju un apgaismojuma pārbūve. Savukārt, lai uzlabotu satiksmes organizāciju krustojumā ar Jūras, Sporta un Ievu ielu, paredzēta rotācijas apļa izveide.
Limbažu novada pašvaldības rīkotā atklātā konkursa rezultātā, pārbūves darbus veiks SIA “Limbažu ceļi”. Ievu ielas pārbūves darbi tiks uzsākti šoruden un noslēgsies 2021. gadā.

Limbažu novada pašvaldība šoruden uzsāks Ievu ielas pārbūvi

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste