Projekti, fondu aktualitātes
Limbažu novada pašvaldības finansētā nevalstisko organizāciju projektu konkursā atbalstītas deviņas projektu idejas

Pašvaldība no 2020. gada 12. februāra līdz 13. martam bija izsludinājusi Limbažu novada pašvaldības finansēto nevalstisko organizāciju projektu konkursu, kā ietvaros biedrībām un reliģiskajām organizācijām bija iespēja saņemt līdzfinansējumu līdz 1000 EUR.

Iesniegtos pieteikumus vērtēja Limbažu novada pašvaldības finansētā nevalstisko organizāciju projektu konkursa vērtēšanas komisija, kuras sastāvā ir Limbažu novada domes deputāts Aigars Legzdiņš, Limbažu novada pašvaldības attīstības un projektu koordinatore Dace Romberga, Limbažu novada domes deputāts Ziedonis Rubezis, laikraksta „Auseklis” redaktore Regīna Tamane un Limbažu novada domes deputāts Ģirts Vilciņš.

Izvērtējot iesniegtos pieteikumus, atbalstu guva deviņas projektu idejas:

NR.

Nosaukums/iesniedzējs

Projekta aktivitātes

Piešķirtais finansējums

1

"Lādes ezers" - atpūta visai ģimenei!”/ biedrība "Lādes ezers"

Pontonu laipas uzstādīšana Lādes ezerā makšķerēšanai

914,00

2

"Mazezera strūklaka"/ biedrība "Limbažu lauvas"

Strūklakas uzstādīšana Mazezerā, piesaistot uzņēmēju ziedojumus

3

„5.starptautiskais festivāls "Kokle un tai līdzīgie instrumenti apkārt Baltijas jūrai"”/ Limbažu kultūras nama biedrība "Kokle"

Festivāla organizēšana, finansējums dalībnieku transportam un meistarklašu, konkursu izdevumiem

4

"Tūrisma objekta "Viļķenes bļodakmens" pieejamības uzlabošana"/ biedrība "Mantrači"

Tūristu takas atjaunošana (laipas un soliņi), informatīvās plāksnes uzstādīšana, pārgājiena organizēšana

795,00

5

"Kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana "Augstrozēs""/ biedrība "Augstroze”, mednieku biedrība"

Biedrības vēsturiskās ēkas divu iekštelpu remonts, lai nodrošinātu pieejamību publisku pasākumu rīkošanai

782,00

6

"Atpūties vai atbalsti" II kārta/ biedrība "Sporta klubs "Limbaži""

Nomainīt tribīņu sēdvietas pie volejbola laukumiem ezermalā, papildināt tribīņu skaitu

7

"Saposīsim Limbažu Sv.Jāņa baznīcu svētkiem!"/ Limbažu ev.lut draudze

Altārtelpas grīdas, sienas paneļu pārkrāsošana, altāra žoga vārtiņu sliekšņa remonts, marmorējuma rekonstrukcija

8

"Pozitīvās pieredzes vasaras skola sievietēm "Diena katrai sev"/ biedrība "Pūralādes"

Izzinošu lekciju un radošu nodarbību organizēšana

9

"Spēka vingrošanas sporta laukuma" izveide pie Limbažu Lielezera, Lielezera ielā 12/ biedrība "Sporta klubs "Sudraba pērle""

Izgatavot un novietot pievilkšanās, vingrošanas un līdzteku konstrukcijas

KOPĀ:

8491,00

Ņemot vērā to, ka 1.kārtā konkursam paredzētais finansējums netika izlietots, konkursa komisija pieņēma lēmumu par atlikušo finansējumu 1509 EUR izsludināt konkursa 2.kārtu, kas norisināsies no 1.aprīļa līdz 30.aprīlim. Konkursa nolikums pieejams šeit!

2020. gada budžetā šim konkursam Limbažu novada pašvaldība paredzēja 10 000 EUR.