Aktualitātes

PAR Arta Ārgaļa iecelšanu Limbažu novada pašvaldības izpilddirektora amatā balsoja 14 deputāti - Edžus Arums (Latvijas Reģionu Apvienība), Lija Jokste (Latvijas Reģionu Apvienība), Dāvis Melnalksnis (Latvijas Reģionu Apvienība), Rūdolfs Pelēkais (Latvijas Reģionu Apvienība), Ziedonis Rubezis (Latvijas Reģionu Apvienība), Dagnis Straubergs (Latvijas Reģionu Apvienība), Regīna Tamane (Latvijas Reģionu Apvienība), Jānis Bakmanis (Vidzemes partija), Andris Garklāvs (Vidzemes partija), Māris Beļaunieks (Jaunā konservatīvā partija), Aigars Legzdiņš (Zaļo un Zemnieku savienība),  Gunta Ozola (Zaļo un Zemnieku savienība), Didzis Zemmers (Zaļo un Zemnieku savienība) un Arvīds Ozols (Nacionālā apvienība "Visu Latvijai" - "Tēvzemei un Brīvībai/ LNNK’’.

Edmunda Zeidmaņa (Zaļo un Zemnieku savienība) vēlēšanu zīme bija nederīga.

Artis Ārgalis Limbažu novada pašvaldības izpilddirektora amata pienākumus sāks pildīt ar 2021. gada 9. augustu.

Līdz 7. jūlijam Māris Beļaunieks apvienos Limbažu novada pašvaldības izpilddirektora un Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja 1. vietnieka amata pienākumus. Savukārt no 8. jūlija līdz 8.augustam par izpilddirektora pienākumu izpildītāju iecelts Agris Blumers.

Iepriekš jau informējām, ka Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts Dagnis Straubergs, Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja 1. vietnieka amatā ievēlēts Māris Beļaunieks, bet Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja 2. vietnieka amatā ievēlēts Jānis Bakmanis.