Limbažu novada pašvaldības izpilddirektora amatā iecelts Māris Beļaunieks

21.maija Limbažu novada ārkārtas domes sēdē par Limbažu novada pašvaldības izpilddirektoru iecēla līdzšinējo Limbažu novada domes deputātu Māri Beļaunieku.

Kā norādīja Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētājs Didzis Zemmers, mums visiem jāstrādā vienotā komandā, Limbažu novada iedzīvotāju interesēs, uzsverot, ka Mārim Beļauniekam ir ilggadēja pieredze pašvaldības darbā gan kā Limbažu novada domes deputātam, gan pildot izpilddirektora pienākumus Alojas novada pašvaldībā.

No klātesošajiem deputātiem par viņa kandidatūru nobalsoja 12 deputāti - Jānis Bārbalis, Agris Briedis, Aigars Legzdiņš, Gunta Ozola, Taiga Plitniece, Ziedonis Rubezis, Reinis Siliņš, Ģirts Vilciņš, Andis Zaļaiskalns, Ineta Zariņa, Edmunds Zeidmanis un Didzis Zemmers. Māris Beļaunieks balsojumā nepiedalījās, savukārt viena vēlēšanu zīme nebija derīga.

Uzrunājot klātesošos, kā prioritāros darbus M.Beļaunieks minēja pašvaldības izdevumu pārskatīšanu, saimnieciskās darbības veicināšanu novadā, valsts finasējuma un ES fondu piesaisti, atbalstu pedagogiem digitālo prasmju stiprināšanai, ar kultūras un sporta dzīves organizēšanu saistīto jautājumu risināšanu u.c.

M.Beļaunieks amata pienākumus sāks pildīt ar š.g. 15.jūniju.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste