Kultūra
Limbažu novada pašvaldības organizētie pasākumi starp “Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvas” pretendentiem

Latvijas Pasākumu forums uzsāk jaunu aktivitāti - ar mērķi atzīmēt izcilus notikumus, pasākumu organizatorus, uzņēmumus, radošos un tehniskos risinājumus un norises vietas pasākumu jomā turpmāk katru gadu tiks pasniegta “Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balva”.

Izcilības balva atzīmēs izcilu darbību pasākumu jomā, balvas saņēmēju vidū iekļaujot izcilākos nozares profesionāļus - privātā un publiskā sektora pārstāvjus, valsts un pašvaldību pasākumu jomas iestādes, pasākumu organizētājus, producentus, pasākumu norišu vietas, nozares pakalpojumu sniedzējus un piegādātājus, kā arī citus pasākumu nozares uzņēmumus un iestādes.

2020. gada Izcilības balva tiks pasniegta virtuāli 2021. gada 24. martā. Nominantu pieteikumi tika pieņemti no 2021. gada 10. februāra, Latvijas Pasākumu foruma dalībnieku balsojums notiek no 2021. gada 1. līdz 20. martam.

Balvas nominantus noteiks nozares profesionāļu žūrija, bet balvas saņēmējus - visu Latvijas Pasākumu foruma dalībnieku aizklāts balsojums.

Limbažu novada pašvaldība šai balvai pieteica divus pasākumus - Limbažu pilsētas svētkus, kuru moto bija "Uzvelciet baltu kreklu... Pasaule ir siltuma izslāpusi." un "Himnas Goda dienu Viļķenē".

Uz 2020. gada izcilākajiem pilsētas svētkiem pretendē:

• Limbažu pilsētas svētki "Uzvelciet baltu kreklu... Pasaule ir siltuma izslāpusi."
  • Ķekavas novada svētki “E-kvartāls”
  • "Rēzeknei – 735: pilsētas svētki un gaisa balonu festivāls"
  • Smiltenes pilsētas svētki "Smiltenei 100. Stipri cilvēki - stipra pilsēta"
  • Valmieras 737. dzimšanas diena "Valmiera. Gatavi pacelties!"
Nominācijā ''2020. gada izcilākais COVID ierobežojumu laika klātienes pasākums'' izvirzīti:

• Gaismu instalācija “Gaismas vārdi Latvijai” Dobeles Livonijas ordeņa pilsdrupās
  • "Himnas Goda diena Viļķenē"
  • "Jāņtārpiņu nakts"
  • Riga Wine & Champagne festivāla vasaras Burbuļu parāde Mākslas Akadēmijas pagalmā un dārzā
  • "Spices vasaras dārzs"