Projekti, fondu aktualitātes
Limbažu novadā turpinās projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Limbažu novada pašvaldība 2018./2019. mācību gadā turpina īstenot ESF projektu “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, projekta numurs: 8.3.5.0/16/I/001.

2018./2019. mācību gadā projektu turpinām īstenot Limbažu novada ģimnāzijā, Limbažu 3. vidusskolā, Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolā, Pāles pamatskolā, Lādezera pamatskolā, Umurgas pamatskolā un Vidrižu pamatskolā. Skolās darbu turpina pedagogi karjeras konsultanti – Limbažu novada ģimnāzijā – Ieva Ratniece, Limbažu 3. vidusskolā – Laimrota Surska un Daiga Rudzīte, Baumaņu Kārļa Viļķenes, Pāles un Vidrižu pamatskolās – Ija Puisāne, Umurgas un Lādezera pamatskolās – Silva Jansone. Projektā plānots iesaistīt 1167 Limbažu novada pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamos. Projektā neiesaistītās skolas šajā mācību gadā ir Katvaru internātpamatskola, kuras izglītojamie piedalīsies karjeras atbalsta pasākumu īstenošanā.

2018./2019. mācību gadā ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, projekta numurs: 8.3.5.0/16/I/001. ietvaros īstenotajiem atbalsta pasākumiem tiek piešķirts finansējums EUR 8,50 apmērā uz vienu izglītojamo. Limbažu novada pedagogi karjeras konsultanti izstrādājuši Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plānu 2018./2019. mācību gadam izglītības iestādei, kurai viņi piesaistīti. Karjeras atbalsta pasākumu plāns veidots atbilstoši izglītojamo vecumposmam, ņemot vērā projekta nosacījumus karjeras pasākumu īstenošanai ar mērķi izglītot bērnus un jauniešus lēmumu pieņemšanai savas nākotnes karjeras izvēlei. Veidot izpratni par izglītības un konkrētu mācību priekšmetu nepieciešamību karjeras izvēlei.

ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/I/001, projekta numurs: 8.3.5.0/16/I/001

karjeras attīstības projekta logo

Sigita Upmale
Limbažu novada pašvaldības Izglītības un kultūras nodaļas vadītāja