Limbažu novadā uz laiku slēdz publiski pieejamos āra bērnu rotaļu laukumus

Lai ierobežotu Covid - 19 izplatību un pēc iespējas samazinātu saslimšanas riskus, Limbažu novada pašvaldība ar 26. oktobri uz laiku slēdz publiski pieejamos bērnu rotaļu laukumus. Pašvaldības pārziņā esošie rotaļu laukumi sākot ar 26. oktobri tiek norobežoti ar brīdinājuma lentām.

Ņemot vērā to, ka infekciju izraisošais koronavīruss izplatās netieša kontakta ceļā, arī pieskaroties virsmām un priekšmetiem, un nav iespējams pēc katra bērna apmeklējuma dezinficēt rotaļu laukuma iekārtas, pašvaldība pieņēma lēmumu tos uz laiku slēgt.

Aicinām bērnu vecākus būt atbildīgiem un ierobežojumu laikā pēc iespējas mazāk uzturēties sabiedriskās vietās, un pastaigām svaigā gaisā izvēlēties vietas, kur iespējams ievērot 2 metru distanci no citām personām!

Saudzēsim sevi, savus tuvos un cilvēkus sev apkārt!

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste