Limbažu novads Uzņēmējdarbība
uznemeji24

30.maijā Rīgā t/c “Akropole” norisinājās pasākums, kurā tika sveikti konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2023” laureāti. Šogad tika izvērtēti un cīņā par finālu iesaistījās vairāk kā 600 dažādu objektu no visiem Latvijas novadiem. Fināla vērtējumam tika izvirzīti 37 kandidāti nominācijās “uzvarētājs” un “laureāts”.

Pasākuma laikā Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs pašvaldības vārdā sveica Limbažu novada uzņēmumu “Grill House & Hotel Pernigele”. Uzņēmums tika izvirzīts nominācijai “uzvarētājs” restorāna kategorijā.

Pasākumu “Latvijas Labākais tirgotājs” rīkoja Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību. Tā mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu.

Apsveicam uzņēmumu “Grill House & Hotel Pernigele” ar panākumiem. Paldies par jūsu darbu!

Foto: “Latvijas Labākais tirgotājs”