limb nov

6.jūnijā Limbažos viesojās Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas pārstāvji un Erasmus projekta dalībnieki no Baltijas valstīm, lai pieredzes apmaiņas nolūkos apmeklētu podoloģi un SIA Dabas pieskāriens dibinātāju Daci Bērziņu. Kā uzsvēra Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas pārstāvji, viņas uzņēmība ir piemērs kā darbu medicīnā apvienot ar uzņēmējdarbību, nesot savas pilsētas un sava novada vārdu ārpus tā robežām.

Daces Bērziņas uzņēmums SIA “Dabas pieskāriens” Limbažu novada pašvaldības izsludinātajā konkursā “Gada uzņēmums 2022” ieguva balvu “Gada mājražotājs un amatnieks”, kā arī 2018.gadā uzņēmums saņēma 3000 eiro grantu uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Dienas laikā viesi no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas kopā ar uzņēmēju un podoloģi Daci apmeklēja “Dabas pieskāriena” radošo telpu un SIA “Limbažu slimnīcu”, kurā Dace pirms gandrīz 11 gadiem uzsāka savas darba gaitas. Slimnīcas vadītāja Liene Česle pastāstīja par slimnīcas darbu: “SIA Limbažu slimnīca ir pirmā līmeņa slimnīca, kas ir pats sākums veselības aprūpē. Mums ir uzņemšanas nodaļa, dienas stacionārs, ambulatorā daļa. Mums ir pēdu aprūpes kabinets, diabētu apmācības kabinets, endokrinologs, ambulatorais ķirurgs. Mēs strādājam kā komanda. Šomēnes esam arī iegādājušies jaunu datortomogrāfijas iekārtu, lai uzlabotu šī pakalpojuma kvalitāti.”

Dace, atminoties laiku, kad meklēja iespējas piesaistīt finansējumu savas idejas realizēšanai: “Vairākus gadus strādāju kā podologs slimnīcā, bet jutu, ka vēlos kaut ko vēl. Sāku mācīties aromterapiju, un uzsāku nopietnu ceļu savā biznesā. Uzrakstīju pieteikumu Limbažu novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta konkursam un saņēmu atbalstu. Par piešķirto finansējumu varēju segt ķīmiķa un laboratorijas izmaksas, lai viss būtu sakārtots atbilstoši regulām un veselības inspekcijas prasībām. Pateicos, ka varu būt podologs un būt daļa no Latvijas Podologu biedrības saimes. Paldies Latvijas Universitātes P. Stradiņa koledžai par viesošanos, paldies SIA “Limbažu slimnīca”, it īpaši dakterei Guntai Ozolai un Lienei Česlei, un Limbažu novada pašvaldībai par sniegto atbalstu!”