Sports Triatlons
triatlons2

2024.gada 30.jūlijā noslēdzās reģistrācija otrajam Limbažu triatlonam, kas notiks jau šajā nedēļas nogalē, svētdien, 4.augustā Limbažu pilsētas svētku ietvaros. Triatlons šoreiz pulcēs negaidīti lielu dalībnieku skaitu, kuri pārbaudīs savas sportiskās spējas sešās dažādās distancēs. Pasākumu varēs baudīt visa ģimene un arī sacensību skatītāji gan klātienē vērojot sporta garu, gan izmantojot ēdināšanas zonu un turpinot netraucēti pavadīt svētdienas rītu pludmalē, zonā, kur nenotiks peldēšanas posms.

Trīs dažādās distancēs sacentīsies bērni un jaunieši, savukārt pieaugušie mēros spēkus kā klasiskajās triatlona distancēs, tā arī tautas distancē, kurai pieteicies vislielākais dalībnieku skaits. Tā būs piemērota tiem, kas vēlēsies izmēģināt šo daudzpusīgo un salīdzinoši sarežģīto sporta disciplīnu ar saīsinātu peldēšanas posmu un bez ierobežojumiem uz izmantojamo velosipēdu. Tādējādi Limbažu triatlonā šogad piedalīsies aptuveni 150 sportistu no visas Latvijas un sagaidām, ka kopā ar skatītājiem un atbalstītājiem šo pasākumu apmeklēs 400 cilvēku. Esam gandarīti, ka savu dalību sacensībās ir apstiprinājuši arī novada pašvaldības pārstāvji.

Sacensības norisināsies pilsētas pludmales apkārtnē un pirmais starts paredzēts 09:45 bērniem un 10:45 pieaugušajiem. Līdz ar to arī paredzēti nelieli satiksmes ierobežojumi, uz kuriem vēršam īpašu uzmanību:

1. Pludmales stāvlaukums būs slēgts no 10:30-13:00. Šajā laikā lūdzam izmantot auto stāvlaukumu pie pilsētas peldbaseina.
  2. Ievu iela būs daļēji slēgta. Auto izbraukšana no daudzstāvu mājām nebūs traucēta.
  3. Lielezera iela būs slēgta auto satiksmei no 10:30-13:00.
  4. Šosejas Limbaži-Ragana posmā no Lielezera ielas līdz N.Bomja maiznīcai “Lielezers” būs ierobežots braukšanas ātrums līdz 50 km/h.

Esam gandarīti, ka sacensības atbalstīs plašs skaits vietējo uzņēmēju, kas veidos uzvarētāju balvu fondu un sniegs triatlona norisei loģistikas palīdzību. Tāpat izsakām arī lielu pateicību novada pašvaldībai un tās apakšstruktūrām par būtisku savu resursu ieguldījumu, bez kā šīs sacensības nebūtu iespējamas.

Plašāk par sacensībām lasi mūsu mājaslapā www.limbazutriatlons.lv un seko ziņām mūsu sociālajā vietnē:https://www.facebook.com/LimbazuTriatlons/

Uz tikšanos!

Datums 4. augusts, 2024
Laiks9.00–16.00