Mazie pētnieki3

8.augustā Limbažu Vienības parkā kopā ar PII “Spārīte” pirmsskolas vecuma bērniem notika informatīvi izglītojošs pasākums “Mazā Pētnieka diena”, kas ietver izzinošu pastaigu pa Limbažu parku.

Limbažu ainavu arhitekte Diāna Perševica vadīja nodarbību “Koki un citi augi mūsu parkā” un tās laikā bērni ar lielu interesi pētīja kādi koki aug Vienības parkā.

Pasākumā tika pieaicināta mežkopības speciāliste Glorija Apine no Limbažu mežniecības. Viņa pastāstīja par koku stādīšanu mežos to nozīmi.

Izglītojošais pasākums tika rīkots projekta “Meža diena 2024” ietvaros. Projektā savu pieteikumu iesniedza arī Limbažu novada pašvaldība ar ideju par Baumaņu Kārļa skvēra soliņu un atkritumu urnu atjaunošanu. Projekta ideja tika atbalstīta un iegūts finansējums 1000 eiro apmērā. Projekta virzītājs ir Latvijas pašvaldību savienība un projektu finansē Meža attīstības fonds.