Noliks ziedus Latvijas un Igaunijas karavīru piemiņai, kuri 1919.gada jūnijā cīnījās kaujās pie Limbažiem

Godinot Latvijas un Igaunijas karavīrus, kuri 1919.gada jūnijā cīnījās kaujās pie Limbažiem, Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētājs Didzis Zemmers un priekšsēdētāja vietniece Ineta Zariņa noliks ziedus pie Latvijas atbrīvošanas cīņās kritušo Limbažu un apkārtnes varoņu pieminekļa, Pirmā Latvijas armijas virspavēlnieka Dāvida Sīmansona piemiņas plāksnes, kā arī Viļa Gelbes atdusas vietā Jūras ielas kapos Limbažos. Savukārt Limbažu un Vidrižu pagastu pārvaldes vadītājs Dainis Jurka noliks ziedus pie piemiņas plāksnes Vidrižos, kur notika Viļa Gelbes pēdējā cīņa.
Limbažu novada domes vadība ziedus noliks 20.jūnijā plkst.10.00 pie Latvijas atbrīvošanas cīņās kritušo Limbažu un apkārtnes varoņu pieminekļa Limbažu Svētā Jāņa evaņģēliski luteriskās baznīcas dārzā, tālāk dodoties uz Baumaņu Kārļa laukumu un Limbažu Jūras ielas kapiem.

Ar plašāku informāciju par kaujām pie Limbažiem var iepazīties: https://www.limbazunovads.lv/novads/vesture/cesu-kaujas

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste