Attīstība Uzņēmējdarbība
laborot

9.maijā noslēdzās “Biznesa laboratorijas 2024” apmācību cikls, kurš uzsākās jau 15.februārī. Apmācību laikā 26 topošie uzņēmēji no Limbažu un Smiltenes novada, kā arī Vidzemes Augstskolas studenti, attīstīja savas biznesa idejas un guva vērtīgus padomus no jau pieredzējušiem uzņēmējiem.

Drosmīgāko dalībnieku prezentācijas uzklausīja un novērtēja lieliskā ekspertu grupa: Juris Čeičs, Jānis Kļaviņš, Maira Leščevica, Oskars Java un Santa Vītola. Dalībnieki saņēma gan apmācību apliecības, gan organizatoru dāvanas un simpātiju balvas.

Kopumā apmācību ciklā notika sešas praktiskas un izglītojošas nodarbības par tādām tēmām kā “Ievads uzņēmējdarbībā un dizaina domāšana”, “Inovāciju veidi. Mentoru konsultācijas”, “Biznesa modeļa izstrāde”, “Digitālais mārketings un zīmols”, “Finanšu pārvaldība” un “Prezentācijas prasmes”. “Biznesa laboratorijā” norisinājās ne tikai nodarbības, bet arī dalībnieki varēja veidot sadarbības, piedalīties diskusijās, klausīties iedvesmas stāstus no uzņēmējiem un izstrādāt savu biznesa ideju aizmetņus, kas ir būtisks pamats uzņēmējdarbības uzsākšanai. Apmācību laikā dalībnieki gūst neatkārtojamu pieredzi un ir iespēja domāt par sava biznesa ideju attīstību nepiespiestā gaisotnē. "Biznesa laboratorija" ir vieta, kur sākt domāt par uzņēmējdarbību un attīstīt savu ideju.

Apmācības organizēja Vidzemes augstskolai sadarbībā ar Limbažu un Smiltenes novada pašvaldībām. Izvērtējot apmācības partneri atzina, ka šis ir ļoti vērtīgs pasākums, kurā iesaistīties, to apliecināja arī dalībnieku sniegtās atsauksmes. Tāpat partneri plāno, ka šādas apmācības varētu notikt arī nākošajā gadā.

Lai izdodas sasniegt biznesa virsotnes!