Metu konkurss

18.maijā notika Metu konkursa “Skultes pirmsskolas izglītības iestādes “Aģupīte” paplašināšana, Skultes pagastā, Limbažu novadā” devīžu atvēršana.

Metu konkursam bija pieteikušies 5 pretendenti. Metu konkursa mērķis bija iegūt labākos priekšlikumus, ko varētu ņemt par pamatu pirmsskolas izglītības iestādes būvprojekta izstrādei.

Iesniegtos metus vērtēja žūrijas komisijas locekļi: Artis Ārgalis, Limbažu novada pašvaldības izpilddirektors, Ainārs Liniņš, Skultes pagasta pakalpojumu centra vadītājs, Ģirts Ieleja, Attīstības un projektu nodaļas vadītājs, Ineta Cīrule, Būvvaldes vadītāja, Maija Siliņa, Skultes PII "Aģupīte" vadītāja, Zintis Pētersons, SIA “Olimpiskais centrs Limbaži” tehniskais direktors.

Kopvērtējumā pēc punktu skaita žūrijas komisija pirmo vietu piešķīra metam, kuru iesniedza SIA “GAISS arhitekti”. Šis uzņēmums tiks aicināts uz sarunu procedūru. Saskaņā ar žūrijas komisijas vērtējumu, otrās vietas ieguvējam  - SIA “GB STUDIO” piešķirta godalga 5000,00 EUR. Trešās vietas ieguvējam - SIA NOONSOON piešķirta godalga 3000,00 EUR un meta piedāvājumam no SIA ĒTER piešķirta veicināšanas balva 500,00 EUR.