Attīstība Projekti
brasa3

Vidzemes lauku partnerība “Brasla” 15.augustā organizēja īstenoto LEADER projektu uzraudzības izbraucienu. Braucienā piedalījās “Brasla” vadība un vērtēšanas komisija, kā arī Limbažu novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas vadītājs, projektu koordinatores un uzņēmējdarbības attīstības speciāliste.

Projektu uzraudzības ietvaros tika apmeklētas astoņas projektu īstenošanas vietas. Uzraudzības laikā tika apmeklēti SIA Droģi, kur projekta ietvaros tika iegādāts malkas skaldītājs, skaliņu gatavotājs un palešu ietinējs, tāpat uzraudzība notika pie Ervīna Lela, kurš iegādājies pārvietojamo pirti un kublu, un arī pie SIA NikanorsN, kur projekta ietvaros aprīkots autoserviss. Vēl tika apciemota biedrība “Limbažu filcs”, kuri projekta ietvaros iegādājušies apkures sistēmu un dažādu inventāru, kā arī tika apskatīts Limbažu novada pašvaldības realizētais projekts – pontonu laipas izveide pie Dūņezera. Dienas otrajā pusē tika apraudzīta Limbažu evaņģēliski luteriskā draudze, kura viena no baznīcas telpām aprīkota ar siltumapgādes sistēmu un SIA IS NOT, kuri projekta ietvaros veikuši uzņēmuma telpu remontu. Noslēgumā brauciena dalībnieki devās uz bijušo Lādes skolu, kurā ar projekta palīdzību izveidots atmiņu gaitenis ar atmiņām par skolu.