Kultūra
Paņevežas rajona pašvaldība aicina jauniešus vecumā no 14–29 gadiem attālināti piedalīties starptautiskā konkursā - festivālā „DANCE VIRUS – 2021”

Starptautiskā konkursa – festivāla mērķis ir radīt apstākļus, lai jaunie talanti varētu realizēt radošās idejas dejas valodā, stiprināt kultūras apmaiņas sadarbību bez robežām, attīstīt radošu un aktīvu personību, kas ir atvērta estētiskai un kultūras pieredzei, un tādējādi veicināt COVID-19 izraisīto psiholoģisko problēmu mazināšanu.

Starptautisko konkursu – festivālu organizē Paņevežas rajona Ramygala kultūras centrs kopā ar Paņevežas rajona pašvaldību.

Konkurss norit no 2021. gada 22. marta līdz 25. aprīlim. Tajā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 14 līdz 29 gadiem. Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.
Limbažu novada pašvaldība izsaka pateicību Paņevežas rajona pašvaldībai par iespēju Limbažu novada jauniešiem piedalīties konkursā. Aicinām jauniešus aktīvi izmantot šo iespēju!