Papildināts: Limbažu novada uzņēmēji iesaistās Covid – 19 vīrusa ierobežošanas pasākumos palīdzot ar pārtikas un medicīnas preču piegādi!

Ikvienam no mums Covid - 19 krīzes laikā jābūt atbildīgam gan pret savu, gan tuvinieku veselību un ierobežojumu laikā pēc iespējas mazāk jāuzturas sabiedriskās vietās, lai ierobežotu vīrusa izplatību Limbažu novadā!

Esam aicinājuši atsaukties uzņēmējus, kuri vēlas un var sniegt palīdzīgas rokas novada iedzīvotājiem un ārkārtas situācijā palīdzēt ar pārtikas un medicīnas preču piegādi:

• SIA “Pirts aptieka” - ja nepieciešama medikamentu piegāde mājās lūdzam sazināties ar SIA “Pirts aptieka” tālrunis: 64070689, e-pasts: pirtsaptieka@inbox.lv. Piegādes maksa: Limbažu pilsētas robežās 2 EUR, 10 km ārpus pilsētas robežas 5 EUR.
  • SIA ‘’BioVide’’ var palīdzēt ar transporta pakalpojumiem, aicinām sazināties ar Kristapu Eglīti pa tālr.: 26961957.
  • Mazumtirdzniecības uzņēmums SIA “Sala I.J.” Skultes pagasta iedzīvotājiem piedāvā piegādāt pārtiku līdz mājām. Piegāde notiek 20 km robežās no Mandegām. Piegādes maksa pasūtījumiem līdz 50 EUR ir 5 EUR, pasūtījumiem virs 50 EUR ir 2 EUR. Pasūtījumu pieņemšana pa tālr. 26276028 (Inta), pasūtījuma piegāde: 1 dienas laikā no plkst.9:00-20:00. Samaksa par preci gan ar skaidru naudu, gan bezskaidru norēķinu!
  • SIA “Madara 93” piedāvā iespēju pasūtīt silto ēdienu vienreizlietojamos traukos, vairāk informācijas pa tālr.: 64022400. Vēršam uzmanību, ka SIA “Madara 93” nenodrošina ēdiena piegādi mājās, par ēdiena piegādi iespējams vienoties ar SIA "Limbažu taxi"!
  • SIA “Limbažu taxi” Līdz ar koronavīrusa uzliesmojumiem visā pasaulē un diemžēl arī Latvijā, Limbažu taksometru uzņēmums vēlās dalīties ar to, kādus soļus mēs varam spert vīrusa izplatīšanas ierobežošanai mūsu Limbažu novadā. Protams šajos grūtajos laikos mums visiem, primāri vēlamies atbalstīt mūsu vietējos uzņēmumus TOP tīkla veikalus, kā arī aptiekas. Mēs varam sniegt bezkontakta preču un medikamentu piegādi Limbažu pilsētā un novadā:
1. Nav tiešā kontakta starp preču pārdevējiem un kurjera ar klientu, jo visi darījumi notiek caur mobīlo bankas terminālu attālināti.

2. Klientiem pasūtot pakalpojumu jāprecizē un jāsagatavo vieta, kur viņi vēlētos, lai kurjers noliek ēdienu un terminālu (krēsls, galds, papīrs pie durvīm).

3. Protams, ja klients vēlās veikt skaidrās naudas samaksu, nodrošināsim arī tādu iespēju, ievērojot stingrus drošības pasākumus (kurjers ar aizsargmasku visai sejai un dezinfekcijas līdzekļiem).

4. Ja pasūtījumi būs ļoti daudz, piegādi varam veikt 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā (iepērkot preci pirms veikalu slēgšanas un piegādi turpināt pēc tam).

5. Ir pieejami 4 transportlīdzekļi.

Pakalpojuma maksa būtu pilsētas robežās 3 EUR, ārpus pilsētas 0,50 centi par km. Aicinām sazināties ar Igoru Paimetovu, tel.22490070.

! Atgādinām, ka Limbažu novada pašvaldība aicina atsaukties uzņēmējus, kuri COVID -19 izsludinātās krīzes laikā gatavi organizēt medikamentu un pārtikas piegādes uz mājām vai nepieciešamības gadījumā izmitināt viesu namos tos iedzīvotājus, kuriem jāievēro pašizolācijas laiks. Informāciju lūdzam sūtīt uz e-pastu: komunikacija@limbazi.lv, tel. 29124178.

!!! Vēlreiz atgādinām, ja Jūsu rīcībā ir informācija par vienatnē dzīvojošiem vai vientuļiem iedzīvotājiem, kuriem nepieciešama palīdzība pamatvajadzību nodrošināšanai - pārtikas, medikamentu piegādei dzīvesvietā vai pats esat šajā riska grupā, lūdzam, sazināties ar Limbažu novada sociālo dienestu pa tālruni 64021963, e-pasts: socialais_dienests@limbazi.lv

Saudzēsim sevi, savus tuvos un cilvēkus sev apkārt!

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste