Sports
olimpic

Limbažu novada dome 27.janvāra domes sēdē apstiprināja Limbažu novada pašvaldības “Augstu sasniegumu sporta programmas” nolikumu.

Šīs programmas mērķi ir vairāki:

• atbalstīt un veicināt Limbažu novada labāko sportistu mācību – treniņu darbu augstā un profesionālā līmenī;
  • radīt apstākļus, lai sportistiem būtu iespējas sasniegt augstas klases rezultātus valsts nozīmes un starptautiskajās sacensībās;
  • sekmēt Limbažu novada sportistu piedalīšanos Pasaules, Eiropas čempionātos, Olimpiskajās un Paraolimpiskajās spēlēs un citās starptautiskās sacensībās;
  • apzināt un atbalstīt Limbažu novada perspektīvos jaunos sportistus individuālajos un komandu sporta veidos.

Augstu sasniegumu sporta programma paredz finansiālu atbalstu novada sportistiem un treneriem. Uz finansējumu var pretendēt: individuālo Olimpisko, Paraolimpisko un neolimpisko sporta veidu sportisti un to treneri, sporta spēļu komandas un to treneri, sportisti, kas iekļauti Latvijas valsts izlasē (jauniešu, junioru, pieaugušo).

Lai sportists, treneris, sporta komanda pretendētu uz “Augstu sasniegumu sporta programmas” finansējumu, Limbažu novada pašvaldībā jāsniedz informācija par sportiskajiem sasniegumiem, mērķiem, uzdevumiem un nepieciešamo atbalstu un jāatbilst vienam no trim nolikumā noteiktajiem kritērijiem. Ar Limbažu novada pašvaldības “Augstu sasniegumu sporta programmas” nolikumu var iepazīties Limbažu novada mājas lapā www.limbazunovads.lv.

Limbažu novada “Augstu sasniegumu sporta programmas” darbību organizē, koordinē un kontrolē Sporta komisija, kuru izveidojusi Limbažu novada pašvaldība un apstiprinājusi Limbažu novada dome. Lēmumu par finansējuma piešķiršanu pieņem Dome pēc Sporta komisijas priekšlikumu saņemšanas.

Iesniegumu „Augstu sasniegumu sporta programmas” finansiālajam atbalstam un finanšu pieprasījuma tāmi var iesniegt jebkura fiziska vai juridiska persona, kura atbilst nolikumā noteiktajiem kritērijiem. Dokumenti, ar norādi „Augstu sasniegumu sporta programmas” finansiālajam atbalstam, nosūtāmi Limbažu novada pašvaldībai pasts@limbazunovads.lv līdz 21.februāra pulksten 12 dienā.